Маска зварювальника хамелеон Vitals Master 2500 Vitals

Артикул: 120656 Категория:
Бренд: VITALS
745 грн
В наличии
 • Описание

  Vitals Маster 2500- виділяється на тлі конкурентів збільшеним розміром робочої площі світлофільтру і особливою конструкцією наголовного кріплення, яке дозволяє добитися оптимального розташування щитка щодо особи оператора. Крім того рідкокристалічний фільтр маски однаково ефективний абсолютно для всіх типів зварювання: MMA, MIG-MAG, TIG, TIG PULSE, а також для зварювання на малих токах.

  Зварювальна маска «хамелеон» Vitals Master 2500 допоможе як початківцю зварнику, так і професіоналу вирішити будь-яку зварювальне завдання. Збільшений світлофільтр дозволяє у всіх деталях контролювати зварювальний процес: від моменту запалювання дуги до остаточного охолодження зварювальної ванни.

  Щиток затемнюється тільки при одночасному впливі на датчики інфрачервоних хвиль і коливань високої інтенсивності. Сонце або світлодіодне джерело світла, не дивлячись на свою яскравість, видають дуже м’яке світло без коливань. С.Ф. маски на подібні джерела не реагує.
  Ця особливість дозволяє зварнику працювати під прямими сонячними променями не побоюючись помилкових спрацьовувань або випадкових відкриттів фільтра.
 • Характеристики
  Тип світлофільтра
  Розміри оглядового вікна, мм
  Час затримки, с
  Кількість сенсорів, шт

  Матеріал корпусу маски
  Робоча температура, °С
  Габарити упаковки, мм
  Вага нетто / брутто, кг