Машина затирочна Vitals Master PT-60L Vitals

Артикул: 88466N Категория: Тег:
Бренд: VITALS
21764 грн
В наличии
 • Описание

  Затиральна машина Vitals Master PT-60L призначена для вирівнювання і фінішної обробки підлог і майданчиків із цементних розчинів, формує рівну й міцну поверхню бетонної стяжки. Затиральна машина може використовуватися як у побутових умовах, так і на будівельних об’єктах невеликих площ.

  Для приведення в дію лопатей, використовується надійний і економічний у роботі двигун «Vitals» потужністю 5,5 к.с. Запуск двигуна здійснюється ручним стартером. Крутний момент передається на диск за допомогою простого й надійного редуктора.

  Збалансоване розташування основних вузлів забезпечує найкраще центрування затиральної машини, що зі свого боку гарантує рівномірну і якісну обробку поверхні.

  Для виконання робіт на машині Vitals Master PT-60L може кріпитися затиральний диск або сталеві лопаті, що забезпечують область затирання діаметром 58 см. Також на затиральній машині реалізована можливість зміни кута розташування лопатей. Усе це дає змогу домогтися максимальної якості виконуваних робіт залежно від типу використовуваних матеріалів і різних етапів робіт.

  Затиральна машина має потужну раму для запобігання ушкодженням під час її роботи на бетоні або транспортування. Для забезпечення комфортної та безпечної роботи оператора, Vitals Master PT-60L обладнана регульованою за висотою ручкою, захистом робочих вузлів і важелем аварійної зупинки.

 • Характеристики
  Двигун
  Тип палива
  Робочий об’єм, куб. см

  Потужність, к.с.

  Система запуску
  Швидкість затирання, об/хв
  Діаметр захисту, мм

  Кількість лопастей, шт

  Габарити упаковки, мм
  Маса нетто/брутто, кг