Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDt AVS dual Vitals

4067 грн
В наличии
 • Описание

  Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDlt AVS dual — шліфувальна машина з телескопічною штангою і двома основами різної геометричної форми. Модель в комплекті йде з двома основами (коло і трикутник) і має систему швидкої зміни підстави.
  Цей інструмент є універсальним і зручним інструментом для внутрішньої обробки, ремонту, а також видалення надлишків шпалер, фарби, старої штукатурки і іншого.
  Основними рисами моделі є її телескопічна регульована штанга (110 см — 180 см), 2 підстави (трикутник і коло), система швидкої зміни оснащення і, звичайно ж, сумка для транспортування. При помочи трикутної насадки можна виробляти шліфування у важкодоступних місцях і кутах. Ці параметри роблять дану модель кращої для професійної команди будівельників, а побутовий споживач буде просто в захваті при використанні шліфувальної машини Vitals Master SK 2375HDlt AVS dual.
  Модель оснащена великим основним руків’ям c м’яким покриттям, яка забезпечує зручне управління шліфувальною машиною при роботі зі стелею.
  Підошва шліфувальної машини наділена липучкою, яка дозволить дуже швидко змінити абразивний папір з необхідним розміром зерна. Діаметр підошви становить 225 мм.
  Система автоматичного всмоктування пилу дозволить використовувати інструмент без будівельного пилососа, що значно підвищить рівень Вашої безпеки і заощадить Ваші кошти. Велика сумка для збору пилу забезпечить збільшений цикл роботи без зупинки для очищення мішка, а зручна ручка на мішку зробить Вас портативним при роботі.
  Важливим є той факт, що модель оснащена ступінчастим регулюванням швидкості обертання в діапазоні від 1000 до 1850 об / хв. Це дозволить збільшити спектр робіт і підібрати оптимальну швидкість при обробці різних матеріалів.
  Додатковою особливістю моделі є регульований вихідний вал з діапазоном обертання голови до 120⁰. При такому широкому розі обертання можлива обробка нерівних поверхонь.
  Торгова марка Vitals гарантує високу надійність і довговічність використання.
  Гарантія на Vitals Master SK 2375 HDlt AVS. цілих 36 місяців!

 • Характеристики
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Потужнысть, Вт

  Діаметр насадки, мм

  Довжина штанги, см

  Габарити упаковки, мм
  Маса нетто/брутто, кг