Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDlt AVS Vitals

4890 грн
В наличии
 • Описание

  Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDlt AVS — шліфувальна машина з телескопічною штангою і LED підсвічуванням для стін і стелі. Цей інструмент є універсальним і зручним інструментом для внутрішньої обробки, ремонту, а також видалення надлишків шпалер, фарби, старої штукатурки ми та іншого.
  Основною особливістю моделі є її телескопічна регульована штанга (110 см — 180 см) з LED стрічкою біля основи і кейсом. Ці параметри роблять дану модель кращої для професійної команди будівельників, а побутовий споживач буде просто в захваті при використанні шліфувальної машини Vitals Master SK 2375 HDlt AVS.
  Модель оснащена великим основним руків’ям c м’яким покриттям, яка забезпечує зручне управління шліфувальною машиною при роботі зі стелею.
  Підошва шліфувальної машини наділена липучкою, яка дозволить дуже швидко змінити абразивний папір з необхідним розміром зерна. Діаметр підошви становить 225 мм.
  Система автоматичного всмоктування пилу дозволить використовувати інструмент без будівельного пилососа, що значно підвищить рівень Вашої безпеки і заощадити Ваші кошти. Велика сумка для збору пилу забезпечить збільшений цикл роботи без зупинки для очищення мішка, а зручна ручка на мішку зробить Вас портативним при роботі.
  Додатковою особливістю моделі є регульований вихідний вал з діапазоном обертання голови до 120⁰. При такому широкому розі обертання можлива обробка нерівних поверхонь.
  Важливим є той факт, що модель оснащена ступінчастим регулюванням швидкості обертання в діапазоні від 1100 до 1850 об / хв. Це дозволить збільшити спектр робіт і підібрати оптимальну швидкість при обробці різних матеріалів.
  Торгова марка Vitals гарантує високу надійність і довговічність використання.
  Гарантія на Vitals Master SK 2375 HDlt AVS —  цілих 36 місяців!
 • Характеристики
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Потужнысть, Вт

  Діаметр насадки, мм

  Довжина штанги, см
  Габарити упаковки, мм
  Маса нетто/брутто, кг