Лобзик електричний Master Ef 8060GN Vitals

Артикул: 119334 Категории: ,
Бренд: VITALS
973 грн
В наличии
 • Описание

  Лобзик електричний Master Ef 8060GN Vitals

  ✅Купити ▶ Лобзик електричний Master Ef 8060GN Vitals в інтернет-магазині?Lisisad? ✅Гарантія якості ✅100% Оригінал ✅Ціни від виробника ✅Доставка

  Лобзик електричний Vitals Master Ef 8060GN призначений для прямолінійного, візерункового (криволінійного) розпилювання деревини, деревоволокнистих плит (ДВП), деревостружкових плит (ДСП), а також пластмаси та металу. Говорячи простими словами, без нього не обійтися при виконанні ремонтних та столярних робіт.
  Щоб виконати різ під необхідним до оброблюваної поверхні кутом, конструкцією передбачено регулювання кута нахилу бази. Пил з робочої поверхні відводиться через спеціальний пиловідвідний вихід. Таким чином, в процесі роботи забезпечується постійний огляд лінії різу.
  В основі інструменту закладена простота і надійність. Для збільшення ресурсу роботи використовуються високоякісні підшипники C & U.
  Якісна заливка обмотки ротора збільшує термін експлуатації, як електродвигуна, так і інструменту в цілому. Точна балансування і центрування ротора знижує рівень вібрації, і зменшує знос підшипників.
  Для зручності оператора в даній моделі використовується подовжений до 3-х метрів мережевий кабель.
  Конструкцією електричного лобзика передбачений багатоступінчастий регулятор швидкості ходу штока, що дозволяє вибирати оптимальний режим роботи інструменту. Частоту ходу штока можна встановлювати в діапазоні 800-3000 об / хв.
  Заміна пильного полотна здійснюється без особливих зусиль і в найкоротші терміни завдяки безключевій системі кріплення.
  Щоб уникнути швидкої стомлюваності руки користувача під час роботи інструментом, передбачена ергономічна прогумована рукоятка.
  На інструмент поширюється гарантія 36 місяців, що діє на всій території України.
 • Характеристики
  Потужність
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Частота ходу штока, 1 / хв
  - дерево

  метал

  Хід штока, мм

  Система маятникового ходу

  Регулювання швидкості

  Габарити упаковки, мм
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду