Компресор повітряний Dnipro-M AC-51

Артикул: 80978000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
4599 грн 3150 грн
В наличии
 • Описание

  Компресор повітряний Dnipro-M AC-51

  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Компресор з потужністю електродвигуна 1900 Вт стане незамінним помічником у меблевому цеху, на СТО, в автомобільних майстернях.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Показник продуктивності компресора 200 л/хв дозволяє використовувати фарбопульти, прилади для підкачки та продувки.

  КОМФОРТНИЙ В РОБОТІ
  Завдяки регулятору вихідного тиску, 4 шкалам вимірювання (Бар, Psi, kPa, кг/см² ) та збільшеним умовним позначкам на манометрах зручно контролювати роботу компресора й працювати з різними видами пневматичних інструментів.

  ШВИДКІСТЬ
  Компресор оснащений швидкоз’ємним та звичайним штуцерами, що в рази пришвидшує роботу та додає ще більшого комфорту в використанні.

  БЕЗПЕРЕРВНА РОБОТА
  Завдяки посиленню ребер жорсткості корпусу конструкція краще відводить тепло. А функція автоматичного вмикання не дає тиску в компресорі опуститися нижче позначки 5 Бар. Це дозволяє працювати в безперервному режимі.

  НАДІЙНІСТЬ
  Компресор стабільно працює завдяки встановленій системі захисту від перенавантаження, перегріву, перекачування та перепадів напруги у мережі, а додатковий конденсатор дає змогу запускати компресор при напрузі в мережі 210 В.

  ЛЕГКИЙ СТАРТ
  Компресор запускається навіть за температури 5°C завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном.


  Набір пневмоінструменту Dnipro-M AS-5

  Завжди вигідно мати під рукою повний набір пневматичних інструментів, адже ніколи не знаєш який саме знадобиться при виконанні того чи іншого завдання. Тим більше купувати набором завжди вигідніше.

  Dnipro-M AS-5 — це набір пневмоінструментів, що складається з 5 позицій, яких вистачить щоб виконати практично всі завдання. Всі інструменти з набору виробляються з високоякісного алюмінію, за рахунок чого мають малу вагу і високу міцність. У набір Dnipro-M AS-5 входять:

  Продувний пістолет, який допоможе Вам очистити від пилу і бруду робочу поверхню, робочий тиск — 4-8 Бар, чого буде достатньо, щоб очистити важкодоступні місця.

  Миючий пістолет з баком, розташованим знизу. Використовується для нанесення антикорозійних і миючих речовин на поверхню.

  Пістолет для підкачки коліс. Відмінно впорається зі своїм завданням і попередить перекачування завдяки вбудованому манометру.

  Пульверизатор для фарбування з баком верхнього розташування. Обсяг резервуара — 600 мл, діаметр сопла — 1,5мм. Дозволяє наносити рівний і акуратний шар фарби.

  Нейлоновий спіральний шланг довжиною 5 м з коннектором по обидва боки. Ідеально підійде для підключення всіх пістолетів, а якісний стик запобіжить витоку повітря.

  Тільки якісний пневматичний інструмент допоможе Вам повністю відчути всі переваги вашого компресора. Dnipro-M AS-5 — набір якісних пневмоінструментів, які дозволять отримувати Вам задоволення від роботи.


  Масло Dnipro-M Компресорне 1.0 л

  Компресорне масло Dnipro-M знайшло широке застосування в роботі пересувних і стаціонарних поршневих механізмів. Дане мастило було розроблене для обслуговування і герметизації більшості моделей побутових компресорів, для гарантії довгого життя робочого механізму і його роботи в чистоті.

  Високий ступінь очищення і мінеральна основа гарантують продукту належний опір до окислення відкритих зон контакту деталей компресора. Високоякісне масло відмінно витримує високі термічні навантаження (робоча температура досягає 200 ° С), допомагає запустити компресор і швидко змастити вузли тертя при низьких температурах, а його оптимальний склад перешкоджає появі нагару. Масло Dnipro-M має високий рівень зчеплення, відмінний захист від зносу і повну відсутність залипання. Подібне мастило широко застосовується для зменшення сили тертя всередині компресорів.. Мастило знаходиться в прямій взаємодії з нагрітим стисненим повітрям.

  Переваги компресорного масла Dnipro-M проявляються відразу: захист від корозії і старіння, хороша проникаюча здатність, стійкість до дії гарячої та холодної води, довготривалість дії. .

  Використання компресорного мастила українського бренду Dnipro-M допоможе швидко забезпечити надійне змащення працюючих деталей і забезпечить довгий термін експлуатації високонавантаженого механізму.

 • Характеристики
  Модель
  Об'єм ресивера
  Продуктивність
  Потужність
  Робочий тиск
  Тип компресора
  Тип приводу
  Кількість поршнів
  Об'єм циліндра
  Діаметр циліндра
  Кількість обертів
  Захист від перегріву

  Захист від перекачування

  Напруга мережі
  Частота мережі
  Габарити
  Вага
  Час закачування, 0-8 Бар
  Рівень звукового тиску, дБ

  Ємність картера, л
  Тип мастила
  Клас захисту