Комбісистема Gardena

Отображение 1–12 из 95 результатов
309 грн 247 грн

Граблі комбісистеми GARDENA являють собою практичний багатофункціональний інструмент, який оптимально підходить для очищення, обробки і вирівнювання грунту.

359 грн 287 грн

Граблі комбісистеми GARDENA являють собою практичний багатофункціональний інструмент, який оптимально підходить для очищення, обробки і вирівнювання грунту. Граблі мають робочу ширину 18,5 см і 10 зубців.

309 грн

Для посадки та пересадки рослин

Ручний садовий совок комбісистем GARDENA – ідеальний інструмент для посадки та пересадки рослин в ящики для квітів, вазони та клумби. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ручка легко знімається, її можна замінити будь-якою іншою ручкою комбісистеми – підібрати до зросту користувача. Завдяки цьому можна працювати, не згинаючись. Ширина совка – 8,5 см. Він виготовлений із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.

309 грн

Чистота, чистота, чистота – для окремого зберігання на стіні або на додаток до кронштейнів для інструментів GARDENA

Охайність – наполовину виграна битва. Використовуйте кронштейн GARDENA для індивідуального розміщення інструментів на стіні або в якості доповнення до кронштейну GARDENA для інструментів комбісистеми. Додайте інструменти індивідуально або в якості подовження практичного кронштейна GARDENA – на Ваш вибір. Одиночний кронштейн виготовлений із пластику, посиленого скловолокном. Гачки з гальванізованої сталі з нековзним покриттям мають діаметр від 18 до 40 мм. Кронштейн дозволяє економити простір за рахунок оптимального розміщення садового інвентарю комбісистеми GARDENA, а також, елементів системи поливу GARDENA (наприклад, насадок для поливу) та інших інструментів (наприклад, тримерів з петлеподібною рукояткою). Витримує вагу 10 кг. Поставляється в комплекті з елементами для кріплення.

319 грн

Ручка комбісистеми GARDENA довжиною 78 см дозволяє подовжувати будь ручний інструмент комбісистеми, забезпечуючи зручність і легкість роботи стоячи. Подовжуюча ручка кріпиться до інструменту за допомогою гвинта, що забезпечує відсутність прокрутки і надійну фіксацію. Просто зніміть ручку з ручного інструменту, з’єднайте інструмент з подовжуючою ручкою і закрутіть гвинт.

409 грн 327 грн

Граблі комбісистеми GARDENA являють собою практичний багатофункціональний інструмент, який оптимально підходить для очищення, обробки і вирівнювання грунту.

419 грн 335 грн

Для розпушування, аерації ґрунту і прополки

Ручна сапка комбісистеми GARDENA для розпушування, аерування ґрунту та прополки. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ручка легко знімається, її можна замінити будь-якою іншою ручкою комбісистеми – підібрати до зросту користувача. Завдяки цьому можна працювати, не згинаючись. Робоча ширина – 6 см. Вона має два зубці та лезо у формі серця. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.

419 грн 335 грн

Садові граблі для комбісистеми GARDENA – інструмент для прибирання, розпушування і вирівнювання ґрунту. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват.

359 грн

Культиватор комбісистеми GARDENA забезпечений одним загостреним зубцем, який дозволяє без зусиль розпушувати грунт з кіркою. Компактний культиватор з робочою шириною всього 3,6 см дозволяє обробляти грунт у вузьких міжряддях, не завдаючи шкоди рослинам.

359 грн

Культиватор комбісистеми GARDENA має три міцні зубці, оптимально пристосовані для розпушування та аерації грунту, зберігаючи коріння. Культиватор має робочу ширину 9 см і найкращим чином підходить для кам’янистого грунту і близько посаджених рослин та може використовуватися з будь-якою ручкою комбісистеми GARDENA.

359 грн

Для розпушування ґрунту

Ручний культиватор комбісистеми GARDENA є оптимальним інструментом для розпушування ґрунту біля коренів та аерації ґрунту. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ручка легко знімається, її можна замінити будь-якою іншою ручкою комбісистеми – підібрати до зросту користувача. Завдяки цьому можна працювати, не згинаючись. Ширина культиватору – 7 см. Кульватор виготовлений з високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб

375 грн

Фігурна сапка комбісистеми GARDENA з шириною леза 7 см є ідеальним інструментом для дбайливого догляду за садом у вузьких міжряддях і на клумбах. Лезо в формі серця з одного боку і два зубці з іншого боку дозволяють виконувати таку садову роботу, як підгортання, прополка, розпушування, борознування і вирівнювання грунту.