Каністри

Відображаєтся всі 10 результатів
63 грн

Тримач для зберігання дрібного ручного інструменту на комбі-каністрі. Викрутка та напилок буде завжди під рукою.

164 грн

Для зручного змішування та заправлення інструменту невеликою кількістю паливної суміші до 1 л.

348 грн

Каністра для бензину, помаранчевого кольору, хорошої якості, з об’ємом в 5л.

715 грн

Комбінована каністра оранжевого кольору, для 3 л паливної суміші та 1,5 л ланцюгового мастила.

739 грн

Цей внутрішній розроблений бензин може мати ефективний захист від переповнення. Коли резервуар наповнений, потік автоматично відключається, і ви можете підняти банку без розливу.

1217 грн

Комбінована каністра «Стандарт» із двома відділеннями для 5 л паливної суміші та 3 л ланцюгового мастила. Білого напівпрозорого кольору. Із двома кришками-замками із захистом від дітей і випускною лійкою.

1217 грн

Комбінована каністра «Стандарт» із двома відділеннями для 5 л паливної суміші та 3 л ланцюгового мастила. Оранжевого напівпрозорого кольору. Із двома кришками-замками із захистом від дітей і випускною лійкою.

1565 грн

Професійна комбінована каністра із двома окремими відділеннями для 5 л паливної суміші і 3 л ланцюгового мастила. Оранжевого напівпрозорого кольору із двома кришками-замками для захисту від дітей. Каністра в комплекті з випускною лійкою з кришкою, тримачем для дрібного ручного інструменту та тримачем системи заправки.

1599 грн

Каністра комбінована оснащена ефективним захистом від проливу. Розміри контейнерів вироблені для досягнення оптимальної пропорції палива та оливи (5.0 / 2.5 л). Вироблена згідно UN рекомендацій.