Генератори

Отображение 1–12 из 85 результатов
16599 грн

Компактний, дуже мобільний і в той же час потужний синхронний генератор PGG 3/1 з номінальною потужністю 2,8 кВт для автономного живлення, наприклад, на будівельних майданчиках, в сільському або муніципальному господарствах. Надійний 4-тактний бензиновий двигун забезпечує безпечну роботу завдяки постійній потужності і ретельно розробленій технології безпеки з захистом від перевантаження і нестачі масла, а також забезпечує високу мобільність і простоту експлуатації завдяки складаний штовхаючій ручці і шинам із захистом від проколів. Дві розетки змінного струму з заземленням оснащені автоматичним регулятором напруги (AVR) і тому також підходять для роботи чутливих електронних пристроїв. З інтервалами застосування до 12 годин (при повному навантаженні 6,5 годин) з 15-літровим баком його можна легко експлуатувати цілими робочими днями.

26599 грн

З потужним і надійним 4-тактним бензиновим двигуном (EU STAGE V) наш синхронний генератор PGG 6/1 потужністю 5 кВт гарантує незалежне енергоживлення на будівельних майданчиках, в сільському і муніципальному господарствах. Великий 25-літровий бак забезпечує тривалий час роботи: до 10 годин (при повній потужності до 6,5 годин), в той час як міцна сталева рама, шини із захистом від проколів і складальна штовхаюча ручка забезпечують максимальну мобільність навіть у важких умовах експлуатації. Завдяки 2 розеткам із заземленням і 1 синій розетці для причепів (змінний струм, 1-фазний) з автоматичним регулятором напруги (AVR) апарат пропонує відповідні можливості підключення для роботи з різними інструментами і обладнанням. Ретельно продумана технологія безпеки з захистом від перевантаження і нестачі масла надійно захищає простий в експлуатації апарат від пошкоджень.

33999 грн

Як при комерційних, так і при муніципальних застосуваннях: немає ніякої гарантії, що поруч буде джерело живлення. Ця проблема швидко вирішується за допомогою нашого потужного синхронного генератора з бензиновим двигуном PGG 8/3. Завдяки складаний штовхаючій ручці і шинам із захистом від проколів, його легко транспортувати і маневрувати на місці. 25-літровий бак забезпечує тривалу роботу до 7 годин (при повній потужності до 5,5 годин), надійний 4-тактний бензиновий двигун (EU STAGE V) забезпечує постійну номінальну потужність 7 кВт. Із двома розетками змінного струму з заземленням і розеткою 400 В (трьохфазний струм) він пропонує широкі можливості підключення вашого обладнання. Автоматичний регулятор напруги (AVR) також робить можливою роботу чутливих електронних пристроїв. Корисні функції апарату, такі як захист від перевантаження і нестачі масла, а також міцна сталева трубчаста рама надійно захищають користувачів і апарат від будь-яких ризиків або пошкоджень.

7199 грн

Генератор бензиновий Husqvarna G1300P Генератор бензиновий Husqvarna G1300P — це новий в модельному ряду Husqvarna професійний бензогенератор.

Потужність
Вага
Гарантія
Країна бренду
9449 грн

Генератор бензиновий Husqvarna G2500P Генератор бензиновий Husqvarna G2500P — це новий в модельному ряду Husqvarna професійний бензогенератор.

Потужність
Вага
Гарантія
Країна бренду
11649 грн

Генератор бензиновий Husqvarna G3200P Генератор бензиновий Husqvarna G3200P — це новий в модельному ряду Husqvarna професійний бензогенератор.

Потужність
Вага
Гарантія
Країна бренду
19549 грн

Генератор бензиновий Husqvarna G5500P Генератор бензиновий Husqvarna G5500P — це новий в модельному ряду Husqvarna професійний бензогенератор.

Потужність
Вага
Гарантія
Країна бренду
26349 грн

Husqvarna G8500 P — це великий, потужний та ефективний генератор, призначений для живлення робочих місць. Та будинків у середовищах з обмеженою подачею електроенергії.

Потужність
Вага
Гарантія
Країна бренду