Генератор газ/бензин Vitals JBS 2.8bg VITALS

Артикул: 88863N Категория: Тег:
Бренд: VITALS
9968 грн
В наличии
 • Описание

  Бензиновий генератор Vitals JBS 2.8b — компактна переносна силова установка, призначена для аварійного або резервного електроживлення побутових споживачів однофазного змінного струму напругою 230 В частотою 50 Гц.

  Генератор Vitals JBS 2.8b обладнаний надійним 4-тактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння і високоякісним щітковим синхронним альтернатором, здатним виробляти змінний електричний струм максимальної потужності 3,0 кВт. Важливо, що обмотки ротора і статора генератора — 100% мідь!

  Двигун і генератор змінного струму встановлені на міцній металевій рамі (з додатковим захистом паливного бака) через демпферні опори, які істотно знижують вібрацію агрегату і запобігають його переміщення в процесі експлуатації. Запуск двигуна здійснюється ручним стартером.

  Паливний бак, встановлений на агрегаті, має об’єм 15 л, завдяки чому мініелектростанція здатна безперервно протягом 10-15 годин забезпечувати стійкою електроенергією будинок, дачу, гараж або складське приміщення.

  На даному силовому агрегаті встановлений сучасний автоматичний регулятор напруги (AVR), що забезпечує стабільну вихідну напругу у всьому діапазоні навантажень. Якість електроенергії генератора дозволяє сміливо використовувати його для забезпечення електроживленням побутових і спеціальних споживачів, складного електронного устаткування, а також засобів зв’язку (телевізорів, комп’ютерів, холодильників, опалювальних котлів, насосів, електродвигунів і т.д.). Для захисту від перевантаження електричного кола передбачені автоматичні запобіжники змінного і постійного струмів.

  Відмінною особливістю даної моделі є наявність електронного модуля «3 в 1», на цифровому табло якого відображається інформація про вихідну напругу, частоту струму на виході, а також відпрацьовані мотогодини.

  Модель Vitals JBS 2.8b обладнана виходом постійного струму напругою 12 В, який призначається, в основному, для зарядки автомобільних акумуляторних батарей.

  Щоб не пошкодити двигун при відсутності масла в картері або його недостатній кількості, передбачена аварійна система захисту, яка зупинить двигун, що дозволить запобігти виходу його з ладу.

  Генератор Vitals JBS 2.8b виготовлений з дотриманням усіх сучасних вимог електробезпеки, що забезпечує надійний захист від ураження електричним струмом.

  Гарантія на генератор становить 36 місяців або 800 мотогодин!

 • Характеристики
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Регулятор напруги
  Потужність, к.с.

  Робочий об`єм, см3

  Система запуску
  Система запалювання
  Об’єм паливного бака, л

  Об'єм масла в картері, л