Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be VITALS

Артикул: 88871N Категория:
Бренд: VITALS
32069 грн
В наличии
 • Описание

  Бензиновий генератор Vitals Master KLS 7.5-3be – компактна переносна силова установка, призначена для аварійного або резервного електроживлення побутових споживачів однофазного/трифазного змінного струму напругою 230 В / 400 В, частотою 50 Гц.

  Генератор Vitals Master KLS 7.5-3be обладнаний надійним 4-тактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння і високоякісним щітковим синхронним альтернатором, здатним виробляти змінний електричний струм максимальної потужності 8,0 кВт (10,0 кВА). Важливо, що обмотки ротора і статора генератора – 100% мідь!

  Двигун і генератор змінного струму встановлені на міцній металевій рамі (з додатковим захистом паливного бака) через демпферні опори, які значно знижують вібрацію агрегату й запобігають його переміщенню в процесі експлуатації. Запуск двигуна здійснюється або ручним стартером, або електричним.

  Паливний бак, що встановлений на агрегаті, має місткість 25 л, завдяки чому міні-електростанція здатна безперервно протягом 10-15 годин забезпечувати стійкою електроенергією будинок, дачу, гараж або складське приміщення.

  На цьому силовому агрегаті встановлений сучасний автоматичний регулятор напруги (AVR), що забезпечує стабільну вихідну напругу у всьому діапазоні навантажень. Якість енергії електростанції дає змогу сміливо використовувати її для забезпечення електроживленням побутових і спеціальних споживачів, складного електронного устаткування, а також засобів зв’язку (телевізорів, комп’ютерів, холодильників, опалювальних котлів, насосів, електродвигунів тощо). Для захисту від перевантаження електричного кола передбачені автоматичні запобіжники змінного й постійного струмів.

  Відмінною особливістю цієї моделі є наявність електронного модуля «5 в 1», на цифровому табло якого зображується інформація про вихідну напругу, частоту струму на виході, навантаження з боку споживачів, а також відпрацьовані мотогодини з моменту останнього запуску й за весь період експлуатації.

  Модель Vitals Master KLS 7.5-3be обладнана виведенням постійного струму напругою 12 В, яке призначене, в основному, для заряджання автомобільних акумуляторних батарей.

  Щоб не пошкодити двигун у разі відсутності масла в картері або його недостатньої кількості, передбачена аварійна система захисту, яка зупинить двигун, у такий спосіб запобіжить виходу його з ладу.

  Генератор Vitals Master KLS 7.5-3be виготовлений із дотриманням усіх сучасних вимог електробезпеки, що забезпечує надійний захист від ураження електричним струмом.

  Гарантія на генератор становить 36 місяців або 1000 мотогодин!

 • Характеристики
  Напруга (В)
  Частота струму, Гц

  Регулятор напруги
  Потужність, к.с.
  Робочий об`єм, см3

  Система запалювання
  Ємність паливного бака, л

  Габарити упаковки, мм
  Вага нетто / брутто, кг