Генератор бензиновий Dnipro-M GX-30E ДНІПРО-М

Артикул: 49314000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
10800 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Бензиновий генератор GX-30Е має номінальну потужність 3 кВт, якої вистачить для освітлення дачі та роботи побутових приладів, таких як холодильник, зарядка телефону, ноутбук, водяний насос, мікрохвильова піч.

  Стабільність
  В генераторі присутня функція AVR, яка забезпечує стабільний рівень напруги під час динамічних навантажень. Це захистить інструмент від швидкої поломки та дозволить підключати до нього навіть такі прилади, як точне обладнання лабораторій та медичні пристрої в лікарнях.

  Довговічність
  В генераторі є ряд захистів, які продовжують термін служби інструменту:
  — від перегріву;
  — від короткого замикання;
  — від низького рівня мастила в картері.

  Комфорт
  Рівень шуму під час роботи становить всього 69 dB.

  Запуск
  Щоб запустити генератор більше не потрібно витрачати багато часу та зусиль. Для першого запуску інструменту знадобиться менше 5 хвилин. На всі наступні запуски Ви витрачатимете не більше однієї хвилини. Інструмент оснащений ручним та електростартером.

  Багатофункціональність
  Клеми постійного струму (12 В та 6,5 А) дозволяють заряджати автомобільні акумулятори. Під час зарядки акумулятора забороняється використовувати розетку на 220 В.

  Контроль
  Інструмент оснащений додатковим вікном для відслідковування рівня палива у баку та вольтметром, який дає змогу контролювати напругу, яку видає генератор, вона має складати 220 В (+/-10%).

  Безпека
  Для більшої безпеки оператора під час роботи на корпусі інструменту є клема для підключення заземлення, яку рекомендовано використовувати під час роботи з інструментом для уникнення випадкового ураження током.

  Час роботи
  Робота до 12 годин без перестанку, завдяки повітряному охолодженню двигуна та споживанню палива 360 г/кВт*г.

  Обмотка
  В генераторі використовується 100% мідна обмотка двигуна, яка дозволяє використовувати генератор тривалий час при максимальних навантаженнях.

  Впевненість
  Купивши цей генератор, Ви отримуєте надійний інструмент на довгі роки, якість якого підтверджується трьома роками чесної гарантії від Dnipro-M.

 • Характеристики
  максимальна потужність
  Вихідна напруга
  Тип палива
  Альтернатор
  Модель двигуна
  Максимальні витрати палива
  Об'єм паливного бака
  Показник рівня палива

  Охолодження двигуна
  Кількість розеток 230 В
  Розмір
  Рівень шуму
  Вага
  Обсяг масла в картері
  Напруга постійного струму