Газонокосарка робот HUSQVARNA AUTOMOWER 420

Артикул: 9676731-10 Категория:
Бренд: HUSQVARNA
77099 грн
В наличии
 • Описание

  Робот-газонокосарка великого розміру та гарної комплектації для ефективного скошування на складних газонах. Підходить для великих газонів розміром до 2200 м.кв. та може скошувати газони з нахилом до 45%. Смарт технологія дозволяє скошувати траву безпосередньо на необхідній ділянці, щоб вирівняти розбіжності. Інтуїтивне меню на великому HMI дисплеї дозволяє легко один раз встановити та в подальшому перемикати налаштування косарки для роботи на різних ділянках. Змінні верхні кришки різного кольору (доступні як аксесуар) зроблять вашу косарку унікальною та персоналізованою.

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  Automower® Connect@HOME

   

  Рішення на базі Bluetooth®, Automower® Connect@HOME, вам повний контроль роботом безпосередньо зі смартфону. Ви можете легко надсилати команди старт, стоп, паркування, а також, змінювати налаштування. Радіус дії Bluetooth® становить до 30 метрів. Стандартне для серії 300-400.

  Таймер погоди

   

   

  Налаштування робочого часу відповідно до швидкості зростання газонної трави означає, що газонокосарка Husqvarna Automower® буде максимізувати процес скошування в періоди сильного росту трави. У сонячну і / або суху погоду, а також в кінці сезону, газонокосарка буде витрачати менше часу на скошування, що скоротить ймовірність зносу газону і газонокосарки.

  Автоматичне управління в проходах

   

   

  Робот-газонокосарка Husqvarna Automower® автоматично визначає вузькі проходи та знаходить свій шлях навіть через них. Вона буде прокладати свій маршрут через прохід, щоб уникнути неприємних зіткнень.

  Обмежувальний дріт

   

  Обмежувальний дріт забезпечує прямий і надійний шлях повернення до зарядної станції, що скорочує час пошуку, особливо для складних газонів.

  Долає схили до 45%

   

  Великі колеса із зубцями забезпечують відмінне зчеплення, навіть якщо поверхня слизька. Робот долає схили до 45%

  А також багато інших особливостей.

  Рекомендована площа газону
  2200 м² ±20 %
  Зарядна система
  Автоматична
  Максимальний нахил в межах робочої зони
  24 °
 • Характеристики
  Типовий час заряджання
  Рівень шуму
 • Отзывы (0)
  Оставьте отзыв первым.
  Написать отзыв
  Ваш отзыв
  Ваша оценка
  Имя
  Email