Газонокосарка акумуляторна Vitals Professional AZP 3629p SmartLine Vitals

Артикул: 122013 Категория: Тег:
Бренд: VITALS
6331 грн
В наличии
 • Описание

  Газонокосарка акумуляторна Vitals Professional AZP 3629p — це газонокосарка професійної серії торгової марки Vitals серії SmartLine.

  Основною відмінною особливістю моделі Vitals Professional AZP 3629p є робота від двох акумуляторних батарей сумарною напругою 36В (18В + 18В). Таким чином, робота не залежить ні від електричних проводів, ні від бензину.

  Це значно спрощує використання газонокосарки.

  Управляти газонокосаркою досить просто. Для запуску двигуна треба встановити спеціальний ключ у відсіку з акумуляторами. Після цього на ручці оператора натиснути клавішу і потягнути на себе важіль.

  Газонокосарка дозволяє проводити збір скошеної трави в короб, бічний викид трави, або мульчування.

  Ніж в даній моделі виготовлений з розжареної сталі та має гострі лопаті, що дозволяє виробляти якісний скіс, при якому трава виглядає здоровою і має природний зелений колір.

  Висота косіння регулюється центральним важелем, який дозволяє встановити 6 різних рівнів від 25 до 75 мм.

  Міцна металева дека легко чиститься від залишків скошеної трави.

  Газонокосарка акумуляторна Vitals Professional AZP 3629p — частина серії SmsrtLine від торгової марки Vitals. Весь садово-парковий і електроінструмент цієї серії працює від єдиного взаємозамінного акумулятора.

  Газонокосарка акумуляторна Vitals Professional AZP 3629p — комфортний, тихий і інноваційний інструмент по догляду за газоном.

 • Характеристики
  Напруга (В)

  Максимальна швидкість, об/хв
  Ширина косіння, мм

  Висота косіння, мм
  Обсяг травозбірника, л

  Габарити упаковки, мм
  Маса нетто/брутто, кг