Газонокосарка акумуляторна Vitals Master AZP 3620p SmartLine Vitals

Артикул: 122014 Категория: Тег:
Бренд: VITALS
3538 грн
В наличии
 • Описание

  Газонокосарка акумуляторна Vitals Master AZP 3620p — це газонокосарка напівпрофесійної серії торгової марки Vitals серії SmartLine.

  Основною відмінною особливістю моделі Vitals Master AZP 3620p є робота від двох акумуляторних батарей сумарною напругою 36В (18В + 18В). Таким чином, робота не залежить ні від електричних проводів, ні від бензину. Це значно спрощує використання газонокосарки.

  Управляти газонокосаркою досить просто. Для запуску двигуна треба встановити спеціальний ключ зверху на корпусі, поруч з акумуляторами. Після цього на ручці оператора натиснути клавішу і потягнути на себе важіль. 

  Газонокосарка дозволяє проводити збір скошеної трави в короб або мульчувати.

  Ніж в даній моделі виготовлений з розжареної сталі та має гострі лопаті, що дозволяє виробляти якісний скіс, при якому трава виглядає здоровою і має природний зелений колір.

  Висота косіння регулюється центральним важелем, який дозволяє встановити 6 різних рівнів від 25 до 75 мм.

  Газонокосарка акумуляторна Vitals Master AZP 3620p — частина серії SmartLine від торгової марки Vitals. Весь садово-парковий і електроінструмент цієї серії працює від єдиного взаємозамінного акумулятора.

  Газонокосарка акумуляторна Vitals Master AZP 3620p — комфортний, тихий і цілком доступний інструмент по догляду за газоном.

 • Характеристики
  Напруга (В)

  Максимальна швидкість, об/хв
  Ширина косіння, мм

  Висота косіння, мм
  Обсяг травозбірника, л

  Габарити упаковки, мм
  Маса нетто/брутто, кг