Фітинги для шлангів

Отображение 1–12 из 54 результатов
399 грн

Сумісний та легкий у використанні

За допомогою даного адаптера GARDENA інструменти GARDENA можна під’єднати до внутрішнього водопровідного крану, розташованого, наприклад, на кухні або у ванній кімнаті. Адаптер призначений для кранів як з внутрішньою, так і з зовнішньою різьбою. З адаптером, інструмент Original GARDENA System легко під’єднати до крана і від’єднати від нього. Для цього необхідно лише зняти розпилюючу головку крана (інструмент для демонтажу входить в комплект поставки). Адаптер запобігає появі подряпин на сполучних елементах і призначений для кранів з внутрішньою різьбою M 22 x 1 і зовнішньою різьбою M 24 x 1.

79 грн

Для аксесуарів, які не мають конектора

Ваш обприскувач або дощувач має внутрішню різьбу і не підходить до крану? Не проблема, адаптер GARDENA як раз для цього. Він просто прикручується і підходить до всіх оригінальних частин базової системи GARDENA. Адаптер має різьбу 13,2 мм (G 1/4″). Для кожної задачі є рішення.

99 грн

Для збільшення обсягу води, що подається

Адаптер універсальний Profi Maxi-Flow GARDENA оптимально підходить для нарощування шлангів, а також, може використовуватися з насосами. Дозволяє приєднувати інструменти для поливу з внутрішньою різьбою до системи Profi Maxi-Flow. Оснащений різьбою 26,5 мм (G 3/4 дюйма).

99 грн

Для нарощування шланга

Для нарощування шланга, для з’єднання шлангів або для переходу із шланга діаметром 19 мм (3/4 «) на 13 мм (1/2»).

459 грн

Легке з’єднання

Для підключення насосів з зовнішньою різьбою 33,3 мм (G 1) із шлангами, діаметром 19 мм (3/4 дюйма). Елементи з’єднання «Profi» ідеально підходять для великого напору води. Комплект з’єднання для шланга включає штуцер (1 шт. арт. 2802) та конектор (1 шт., арт. 2817).

409 грн

Комплект для швидкого підключення шланга

Набір конекторів для підключення шланга GARDENA включає штуцер із внутрішньою різьбою (Арт. No. 18201), конектор (Art.No. 18215) і різьбовий адаптер (Арт. No. 2906). Набір конекторів для підключення забезпечує швидке з’єднання крана з садовим шлангом.

309 грн

Комплект для швидкого підключення шланга

Набір конекторів GARDENA включає в себе два конектора (Арт. No. 18201) GARDENA з нарізним сполученням, які дозволяють підключатися до крана. Гарантована легка, безпроблемна обробка завдяки кріпленню без використання інструментів. Конектор з нарізним сполученням може бути приєднаний до кранів з різьбою 26.5 мм (G 3/4 «). Комплект також включає в себе роз’єм шланга, який може бути швидко прикріплений до вихідного отвору шланга. Тепер шланг можна легко і зручно приєднати до крана. Конектор підходить для шлангів 13 мм (1/2 «) і 15 мм (5/8»). Базовий набір для Вашого саду.

409 грн

Зручний пістолет для очищення і поливу. Морозостійкий.

Пістолет для поливу GARDENA з можливістю регулювання подачі води забезпечує комфортний полив: невеликий за розміром, ідеально поміщається в руці завдяки м’яким пластиковим компонентам. Функція жорсткого струменя підходить для очищення, а функція дрібно-дисперсного розпилення у вигляд туману ідеально підходить для тендітних рослин. У разі необхідності зробити потік води безперервним, ви можете задіяти фіксатор, таким чином уникнути втоми в руках. Стандартний конектор входить в комплект.

149 грн

Встановлюється на вхідній частині шланга

Конектор для шланга GARDENA дозволяє швидко і зручно підключати вихід шланга. Садовий шланг можна легко підключити до крана. Конектор захищений гумовим кільцем, що запобігає пошкодженню.

309 грн

Комплект для швидкого підключення шланга

Вони можуть бути швидко прикріплені до шланга. Конектори легко знімаються, якщо їх потягнути на себе.

199 грн

Встановлюється на вхідній частині шланга

Конектор легко знімається, якщо його потягнути на себе. Поверхня з м’якого рифленого пластика коннектора GARDENA дозволяє зручно і міцно утримувати інструмент в руці. Конектор забезпечений гумовим кільцем, яке забезпечує захист від пошкоджень. Нова форма затискної гайки дозволяє міцно зафіксувати коннектор зі шлангом. Конектор призначений для шлангів діаметром 19 мм (3/4 «).

359 грн

Система з’єднання для підключення шланга

Конектор GARDENA Premium для шланга завдяки своїй високоякісній металопластиковій конструкції забезпечує швидке та зручне підключення шланга. Вбудований механізм захисту від перекручування запобігає висковзуванню шланга.