Фен промисловий Dnipro-M GH-201 ДНІПРО-М

Артикул: 81585000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
999 грн 660 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Будівельний фен GH-201 використовується для проведення повітряної термообробки та підходить для виконання таких завдань:
  — швидка сушка лакофарбового покриття, клею, заливочних мас;
  — видалення шпалер, килимового покриття, герметиків з підлоги автомобілю;
  — зварювання виробів з акрилового пластику, полістиролу, ПВХ;
  — згинання пластикових труб;
  — видалення наклейок;
  — пайка з використанням припоїв на основі олова чи срібла;
  — розморожування морозильного обладнання, водопроводів.

  Зручність
  GH-201 – найзручніша модель в асортименті промислових фенів Dnipro-M. Вона поєднує все для комфортної роботи оператора: плавне регулювання температури, прогумована рукоятка, прогумований мережевий кабель, розміщення кнопки ввімкнення на задній частині корпусу.

  Функціонал
  Інструмент оснащений двома режимами повітряного потоку на 250/550 л/хв та плавним регулювання температури 50-450 °С на першому положенні та 90-600 °С на другому, температура в даному діапазоні плавно регулюється за допомогою регулятора, який знаходиться збоку.

  Комфорт
  Ергономічна D-подібна рукоятка захищає руку оператора від випадкових пошкоджень при вертикальній роботі та дозволяє працювати довгий час без втоми. Кнопка ввімкнення, яка знаходиться на задній частині ручки підвищує комфорт при довготривалій роботі.

  Збалансованість
  Інструмент може працювати не лише, як мобільний, комфортний пристрій, але й завдяки будові корпусу може використовуватись стаціонарно для вертикальних робіт.

  Надійність
  Нагрівальний елемент надійно кріпиться на слюду, яка має керамічні вставки, що надає додаткову підтримку спіралі та не дозволяє її пошкодженню під час нагріву чи випадковому падінню інструмента.

  Довговічність
  В моделі GH-201 реалізований захист від перегріву, що дає максимальну надійність інструменту та оберігає його від швидкої поломки.

  Плоска насадка
  Використовується для видалення старої шпаклівки або залишків фарбових матеріалів, плівки, шпалер, також для здійснення деформації полістирольних або плексигласових плит, ПВХ конструкцій і пластичних виробів.

  Дефлекторна насадка
  Призначена для роботи з поверхнями, що не витримують впливу високих температур (скло і різні вироби з нього). Насадка для видалення з поверхонь лаку, фарб або замазки.

  Рефлекторна насадка
  Застосовується для прогрівання по кругу продовгуватих предметів з невеликим діаметром (пайка металевих труб, деформація пластикових труб, джгут проводів при термоусадці).

  Точкова насадка
  Призначена для заварювання щілин різної товщини за допомогою спеціальних пластикових зварювальних стрічок. Насадку використовують для проведення пайки мідних та пластикових труб, а також при поклейці шпону, ремонту лиж, човнів та ін.

 • Характеристики
  Потужність
  Робоча температура
  Повітряний потік
  Регулювання температури
  Регулювання потоку повітря
  Режим охолодження, 50 °С

  Захист від перегріву

  L pa, рівень звукового тиску
  Довжина мережевого кабелю
  Вага