Фен промисловий Dnipro-M GH-200 ДНІПРО-М

Артикул: 81022000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
660 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Будівельний фен GH-200 використовується для проведення повітряної термообробки та підходить для виконання таких завдань:
  — швидка сушка лакофарбового покриття, клею, заливочних мас;
  — видалення шпалер, килимового покриття, герметиків з підлоги автомобілю;
  — зварювання виробів з акрилового пластику, полістиролу, ПВХ;
  — згинання пластикових труб;
  — видалення наклейок;
  — пайка з використанням припоїв на основі олова чи срібла;
  — розморожування морозильного обладнання, водопроводів.

  Комфорт
  Вага GH-200 складає 0,7 кг, що дозволяє працювати ним на висоті тривалий час без втоми рук. Завдяки компактності та маневреності інструменту ним буде легше працювати у важкодоступних місцях.

  Функціонал
  GH-200 оснащений двома положеннями повітряного потоку на 250/550 л/хв та два положення температури повітря 350/550 *С, які легко перемикаються всього однією кнопкою.

  Збалансованість
  Інструмент може працювати не лише, як мобільний, комфортний пристрій, але й завдяки будові корпусу може використовуватись стаціонарно для вертикальних робіт.

  Надійність
  Нагрівний елемент надійно кріпиться на слюду, яка має керамічні вставки, що надає додаткову підтримку спіралі та не дозволяє її пошкодженню під час нагріву чи випадковому падінню інструмента.

  Довговічність
  В GH-200 реалізований захист від перегріву, що дає максимальну надійність інструменту та оберігає його від швидкої поломки.

  Плоска насадка
  Використовується для видалення старої шпаклівки або залишків фарбових матеріалів, плівки, шпалер, також для здійснення деформації полістирольних або плексигласових плит, ПВХ конструкцій і пластичних виробів.

  Дефлекторна насадка
  Призначена для роботи з поверхнями, що не витримують впливу високих температур (скло і різні вироби з нього). Насадка для видалення з поверхонь лаку, фарб або замазки.

  Рефлекторна насадка
  Застосовується для прогрівання по кругу продовгуватих предметів з невеликим діаметром (пайка металевих труб, деформація пластикових труб, джгут проводів при термоусадці).

  Точкова насадка
  Призначена для заварювання щілин різної товщини за допомогою спеціальних пластикових зварювальних стрічок. Насадку використовують для проведення пайки мідних та пластикових труб, а також при поклейці шпону, ремонту лиж, човнів та ін.

 • Характеристики
  Потужність
  Робоча температура
  Повітряний потік
  Регулювання температури
  Регулювання потоку повітря
  Режим охолодження, 50 °С
  Захист від перегріву

  L pa, рівень звукового тиску
  Довжина мережевого кабелю
  Вага