Фарбопульт електричний Dnipro-M SH-65 ДНІПРО-М

Артикул: 80558000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
1770 грн
В наличии
 • Описание
  ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ
  Електричний фарбопульт SН-65 – найкраще співвідношення потужності, габаритів, збалансованості та ваги. Він буде ідеальним вибором для виконання як нечастих, так і щоденних побутових завдань.

  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Електричний фарбопульт Dnipro-M SH-65 з легкістю впорається з роботами по розпиленню олійних фарб, фарб на водній основі, лаків, грунтівок, морилок та інших лакофарбових матеріалів в’язкістю до 100 DIN. Чудово справляється як з фарбуванням фасадів будівель та огорож, так і ідеально підходить для внутрішніх робіт, побілки стін та стель.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Повітряний тип розпилення забезпечує рівномірне нанесення лакофарбової суміші, а достатня потужність в поєднанні з оптимальною формою крильчатки сприяє високій швидкості потоку, кращому охолодженню та розвиває максимальну продуктивність до 900 мл/хв. Це без проблем дозволяє впоратися з сумішами в’язкістю до 100 DIN.

  ДОДАТКОВИЙ ФУНКЦІОНАЛ
  Очистити фарбопульт стало ще простіше. Завдяки продуманій системі QUICK DISASSEMBLE для того, щоб розібрати та очистити інструмент потрібно зробити лише декілька рухів, натиснувши на кнопку розблокування та витягнути передню частину розпилювача. Це значно заощадить час та додасть комфорту в використанні.

  ТИПИ РОЗПИЛЕННЯ
  3 ступеня розпилення – вертикальне, горизонтальне та точкове. Щоб задовольнити всі потреби в фарбуванні різних площин, в фарбопульті SH-65 передбачене регулювання розпилення фарби. Тепер не буде проблем в роботі у будь-якому положенні та з будь-якою формою площини.

  СИСТЕМА РОЗПИЛЕННЯ
  Система розпилення HPLV, яка характеризується великим об’ємом повітря та низьким тиском, забезпечує нанесення лакофарбової суміші з мінімальними витратами на розбризкування та утворення туману.

  РЕГУЛЮВАННЯ ПОТОКУ ПОВІТРЯ
  Для того, щоб покриття було рівномірним та однорідним, в залежності від типу та густини лакофарбової суміші, оператор завжди має змогу налаштувати силу потоку повітря з допомогою регулятора в кнопці. Це зменшить ймовірність появи нерівномірно профарбованих зон та підтікань.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Комплектація, що стане в нагоді будь-якому майстру. Віскозиметр, який допоможе визначити густину ЛФП та дві мідні форсунки – 1,8 мм та 2,6 мм, що знадобляться як в делікатних, так і більш складних роботах. В залежності від діаметру підійдуть як для густих, так і для рідких фарб.

 • Характеристики
  Потужність
  В’язкість фарби
  Розмір форсунки
  Продуктивність
  Об'єм бака
  Тип розпилення
  Тип насосу
  Тип двигуна
  Довжина гофри
  Система розпилення
  Регулятор витрати речовини

  Регулятор форми розпилення

  Довжина мережевого кабелю
  Вага