Фарбопульт електричний Dnipro-M SF-115

Артикул: 80624000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
2490 грн
В наличии
 • Описание
  ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ
  Електричний фарбопульт SF-115 оснащений окремим нагнітаючим блоком, повітряною гофрою та розпилюючим пістолетом, що збільшує час безперервної роботи на 20% та передбачає комфортну, довготривалу роботу на висоті без втоми оператора.ПРИЗНАЧЕННЯ
  Електричний фарбопульт Dnipro-M SF-115 – чудове рішення для продуктивних, тривалих робіт по розпиленню олійних фарб, фарб на водній основі, лаків, грунтівок, морилок та інших лакофарбових матеріалів. Ефективно справляється як з фарбуванням фасадів будівель та огорож, так і ідеально підходить для внутрішніх робіт, побілки стін та стель.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Повітряний тип розпилення забезпечує рівномірне нанесення лакофарбової суміші, а достатня потужність в поєднанні з оптимальною формою крильчатки сприяє високій швидкості потоку, кращому охолодженню та розвиває максимальну продуктивність до 1000 мл/хв. Це без проблем дозволяє впоратися з сумішами в’язкістю до 100 DIN.

  ТРИВАЛА ТА КОМФОРТНА РОБОТА
  Тривала та комфортна робота фарбопультом SF-115 забезпечена, адже двигун знаходиться окремо від пульта, що дозволяє тривалий час працювати без втоми в руках. Робоча зона в 3,8 м забезпечує комфортну роботу без подовжувачів (на відповідній відстані від електромережі). Це дозволяє працювати як в стаціонарних умовах, так і без проблем повісити базу на плече та працювати на стелі.

  ДОДАТКОВИЙ ФУНКЦІОНАЛ
  Очистити фарбопульт стало ще простіше. Завдяки продуманій системі QUICK DISASSEMBLE для того, щоб розібрати та очистити інструмент потрібно лише натиснути на кнопку розблокування та витягнути передню частину розпилювача. Це значно заощадить час та додасть комфорту в використанні.

  ТИПИ РОЗПИЛЕННЯ
  3 ступеня розпилення – вертикальне, горизонтальне та точкове. Щоб задовольнити всі потреби в фарбуванні різних площин, в фарбопульті SF-115 передбачене регулювання розпилення фарби. Тепер не буде проблем в роботі у будь-якому положенні та з будь-якою формою площини.

  СИСТЕМА РОЗПИЛЕННЯ
  Система розпилення HPLV, яка характеризується великим об’ємом повітря та низьким тиском, забезпечує нанесення лакофарбової суміші з мінімальними витратами на розбризкування та утворення туману.

  РЕГУЛЮВАННЯ ПОТОКУ ПОВІТРЯ
  Для рівномірного та однорідного покриття, в залежності від типу та густини лакофарбової суміші, оператор завжди має змогу налаштувати розхід фарби та силу потоку повітря за допомогою регулятора в кнопці. Це зменшить ймовірність появи нерівномірно профарбованих зон та підтікань.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Комплектація, що стане в нагоді будь-якому майстру. Віскозиметр, який допоможе визначити густину ЛФП та дві мідні форсунки – 1,8 мм та 2,6 мм що знадобляться як для делікатних, так і в більш складних роботах. В залежності від діаметру підійдуть як для густих, так і для рідких фарб. Приємним бонусом буде плечовий ремінь для нагнітаючого блока та повітряна гофра 1.8 м з пістолетом для зручної роботи на висоті.

 • Характеристики
  Потужність
  В’язкість фарби
  Розмір форсунки
  Продуктивність
  Об'єм бака
  Тип розпилення
  Тип насосу
  Тип двигуна
  Довжина гофри
  Система розпилення
  Регулятор витрати речовини

  Регулятор форми розпилення

  Довжина мережевого кабелю
  Вага