Електрокоса Vitals EZT 144vs VITALS

Артикул: 54010 Категория:
Бренд: VITALS
2421 грн
В наличии
 • Описание

  Електрокоса Vitals Master EZT 144vs призначена для скошування рослинності з діаметром стовбурів не більше 20 мм на невеликих площах, в незручних місцях для ефективної роботи колісною газонокосаркою (біля дерев, кущів, заборів, стовпів), а також на місцевості, що має нерівний рельєф зі схилами.

  Основою електрокоси Vitals Master EZT 144vs є електричний двигун, що має велику потужність 1400 Вт. Завдяки системі плавного пуску відсутні ривки виробу при включенні, що сприяє підвищенню комфорту в процесі роботи електрокоси і збільшує термін служби електродвигуна. Дуже важливо те, що виріб має низькі рівні вібрації і шуму.

  Дана модель втілила в собі всі побажання і рекомендації особливо вимогливих користувачів. Так, основною відмінністю служить наявність велосипедної ручки. Обмотки ротора і статора виконані зі 100% міді, що забезпечує надійну і тривалу роботу електродвигуна. На відміну від багатьох моделей конкурентів в Vitals Master EZT 144vs для передачі крутного моменту від двигуна на конічний редуктор використовується посилений вал, що забезпечує додаткову міцність конструкції виробу. Всі частини і деталі електрокоси відмінно підігнані одна до одної, пластик високої якості, стійкий до незначних термічних і механічних впливів.

  Питання безпеки на досить високому рівні. Кнопка запуску двигуна має захист від випадкового вмикання. Щоб уникнути травм при попаданні ріжучого інструменту на сторонні предмети і їх відскоку в сторону користувача, передбачений великий захисний кожух, виготовлений з досить міцного пластику.

  У плані комфортності також все продумано. Ремінь на плече з карабіном дозволяє здійснити регулювання довжини ременя окремо від електрокоси і в лічені секунди під’єднати ремінь до виробу. Для забезпечення найкращого положення виробу, виходячи з переваг і фізичних даних користувача, можна змінювати положення рукоятки. Модель Vitals Master EZT 144vs обладнана роздільною велосипедною рукояткою з можливістю регулювання однієї частини незалежно від іншої. Таким чином, працювати електрокосою дуже комфортно, не відчуваючи при цьому втоми протягом тривалого періоду часу.

  Залежно від того, яка рослинність підлягає скошуванню, модель Vitals Master EZT 144vs може використовувати спеціальний 3-зубовий ніж або шпулю з ліскою. При цьому діаметр скошування рослинності ножем становить 255 мм, а шпулею — 420 мм.

  Електрокоса Vitals Master EZT 144vs має багату комплектацію. У комплект поставки виробу входять: роздільна велосипедна рукоятка, захисний кожух з нерухомим ножем, ремінь через плече з карабіном, 3-зубовий ніж. Крім стандартного набору додатково в комплекті сумка з запасними інструментами і приладдям, а також шпуля зі спрощеною заправкою ліски, що дозволяє підготувати шпулю для роботи без будь-яких зусиль і в лічені секунди.

  На всі частини і деталі електрокоси Vitals Master EZT 144vs поширюється абсолютна гарантія 18 місяців, яка діє на всій території України.

 • Характеристики
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Потужність, Вт
  Діаметр ліски, мм

  Габарити упаковки, мм
  Вага нетто / брутто, кг