Електрокоса Vitals EZT 125s VITALS

Артикул: 54009 Категория:
Бренд: VITALS
1862 грн
В наличии
 • Описание

  Електрокоса Vitals EZT 125s призначена для скошування рослинності з діаметром стовбурів не більше 20 мм на невеликих площах, в незручних місцях для ефективної роботи колісною газонокосаркою (біля дерев, кущів, заборів, стовпів), а також на місцевості, що має нерівний рельєф зі схилами.

  Основою електрокоси Vitals EZT 125s є електричний двигун, що володіє великою потужністю (1200 Вт). Що важливо, виріб має низькі рівні вібрації і шуму.

  Дана модель втілила в собі всі побажання і рекомендації особливо вимогливих користувачів. Так, обмотки ротора і статора виконані зі 100% міді, що забезпечує надійну і тривалу роботу електродвигуна. На відміну від багатьох моделей конкурентів у Vitals EZT 125s для передачі крутного моменту від двигуна на конічний редуктор використовується міцний вал. Всі частини і деталі електрокоси відмінно підігнані одна до одної, пластик високої якості, стійкий до незначних термічних і механічних впливів.

  Питання безпеки також на досить високому рівні. Кнопка запуску двигуна має захист від випадкового включення. Щоб уникнути травм при попаданні ріжучого інструменту на сторонні предмети і їх відскоку в сторону користувача, передбачений великий захисний кожух, виготовлений з досить міцного пластику.

  У плані комфортності також все продумано. Ремінь на плече з карабіном дозволяє здійснити регулювання довжини ременя окремо від електрокоси і в лічені секунди під’єднати ремінь до виробу. Для забезпечення найкращого положення виробу, виходячи з переваг і фізичних даних користувача, можна змінювати положення основної та додаткової рукояток. Положення додаткової D-образної рукоятки можна регулювати по висоті штанги. Таким чином, працювати електрокосою Vitals EZT 125s дуже комфортно, не відчуваючи при цьому втоми протягом тривалого періоду часу.

  Залежно від того, яка рослинність підлягає скошуванню, модель Vitals EZT 125s може використовувати спеціальний 3-зубовий ніж або шпулю з ліскою. При цьому діаметр скошування рослинності ножем становить 255 мм, а шпулею — 380 мм.

  Електрокоса Vitals EZT 125s має багату комплектацію. У комплект поставки виробу входять: додаткова рукоятка, захисний кожух з нерухомим ножем, ремінь через плече з карабіном, 3-зубовий ніж. Крім стандартного набору додатково в комплекті сумка з запасними інструментами і приладдям, а також шпуля зі спрощеною заправкою ліски, що дозволяє підготувати шпулю для роботи без будь-яких зусиль і в лічені секунди. На всі частини і деталі електрокоси Vitals EZT 125s поширюється абсолютна гарантія 12 місяців, яка діє на всій території України.

 • Характеристики
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Потужність, Вт
  Діаметр ліски, мм

  Габарити упаковки, мм
  Вага нетто / брутто, кг