Двигун дизельний Vitals DM 6.0s VITALS

Артикул: 70233 Категория:
Бренд: VITALS
9892 грн
В наличии
 • Описание

  Дизельні двигуни внутрішнього згоряння DM 6.0s ТМ«Vitals» є універсальними дизельними одноциліндровими чотиритактними двигунами повітряного охолодження загального призначення.

  Двигуни DM 6.0s потужністю 6,0 к.с., робочим об’ємом 296 куб. см та шліцевою сполучною частиною вала застосовуються в якості автономних силових агрегатів для широкого спектру техніки, обладнання, верстатів і транспортних механізмів. Дані двигуни використовуються там, де необхідна висока потужність, надійність і невибагливість в експлуатації, у складі: міні-електростанцій; у сільськогосподарській техніці – мотоблоках, мотокультиваторах, косарках, самохідних шасі, іригаційних і зрошувальних системах тощо; в будівельному обладнанні – у віброплитах, вібротрамбовках, бетономішалках, компресорах, насосах і помпах. Також двигуни DM 6.0s можливо використовувати у транспортних засобах, у тому числі для водного транспорту – човнів, катерів і невеликих яхт.

  Для запуску дизельних двигунів DM 6.0s використовується ручний стартер. Двигуни обладнані декомпресійним клапаном, що значно полегшує запуск у будь-яку пору року. Щоб уникнути травм у процесі роботи в двигунах DM 6.0s передбачений аварійний вимикач, який зупинить двигун у разі небезпеки. Для полегшення доступу з різних сторін картера передбачені дві горловини для заливки масла з пробками-щупами.

 • Характеристики
  Потужність двигуна, к.с.

  Робочий об'єм двигуна, куб. см

  Система охолодження
  Система запуску
  Витрата палива, гр/кВт*год

  Ємність паливного бака, л

  Тип хвостовика вала
  Діаметр хвостовика вала, мм
  Кількість шліців, шт.

  Довжина / ширина шліца, мм
  Габарити упаковки, мм
  Вага нетто / брутто, кг