Двигун бензиновий Vitals Master QBM 15.0k VITALS

Артикул: 119630 Категория:
Бренд: VITALS
8960 грн
В наличии
 • Описание

  Двигун внутрішнього згоряння Vitals Master QBM 15.0k — універсальний бензиновий одноциліндровий чотиритактний двигун загального призначення c повітряним охолодженням.

  Двигун внутрішнього згоряння Vitals Master QBM 15.0k потужністю 15,0 к. с. і робочим об’ємом 420 см3, може використовуватися в складі мініелектростанцій, у сільськогосподарській техніці: мотоблоках, мотокультиваторах, косарках, самохідних шасі, іригаційних та зрошувальних системах, у будівельному обладнанні: віброплитах, ударних трамбівках, бетономішалках, компресорах, насосах і помпах. Що примітно, кріплення двигуна — універсальне.

  Високий рівень якості комплектовання, професійне складання і дворівнева фільтрація повітря, яка забезпечується поролоново-паперовим фільтром, гарантують тривалий термін експлуатації двигуна. 

  Інноваційний глушник, повітряний фільтр нової конструкції та збільшений повітрозабірник сприяють більш ефективному спалюванню палива і збільшують потужність двигуна.

  Фіксація шківа на вихідній частині вала двигуна Vitals Master QBM 15.0k для передачі крутного моменту на різні допоміжні агрегати, системи та вузли здійснюється за допомогою шпонкового з’єднання.

  Для запуску двигуна використовується ручний стартер. Щоб уникнути пошкодження двигуна, за відсутності масла в картері або недостатньої його кількості, передбачена аварійна система. У такий спосіб, за низького рівня масла в картері, система захисту зупинить його роботу, запобігаючи поломці. Для полегшення доступу з різних боків картера двигуна передбачені дві горловини для заливання масла з пробками-щупами.

  Завдяки компактним габаритним розмірам і невеликій вазі двигун Vitals Master QBM 15.0k можна використовувати як силовий агрегат транспортних засобів, зокрема і водного транспорту: човнів, катерів і невеликих яхт.

  Гарантія на двигун Vitals Master QBM 15.0k становить 36 місяців.

 • Характеристики
  Тип пилива
  Потужність двигуна, к.с.

  Система охолодження
  Система запуску
  Витрата палива, гр/кВт*год

  Ємність паливного бака, л

  Діаметр хвостовика вала, мм
  Внутрішня різьба
  Паперовий повітряний фільтр

  Габарити упаковки, мм