Двигун бензиновий Vitals BM 7.0b VITALS

Артикул: 54003 Категория:
Бренд: VITALS
3584 грн
В наличии
 • Описание

  Двигун внутрішнього згоряння Vitals BM 7.0b – модульний універсальний бензиновий одноциліндровий чотиритактний повітряного охолодження двигун загального призначення.

  Двигун внутрішнього згоряння Vitals BM 7.0b потужністю 7,0 к.с. і робочим об’ємом 212 куб.см, може використовуватися в складі міні-електростанцій, у сільськогосподарській техніці: мотоблоках, мотокультиваторах, косарках, самохідних шасі, іригаційних та зрошувальних системах, у будівельному обладнанні: віброплитах, ударних трамбівках, бетономішалках, компресорах, насосах і помпах. Що примітно, кріплення двигуна – універсальне.

  Фіксація шківа або зубчастого колеса на вихідній частині вала двигуна Vitals BM 7.0b для передачі крутного моменту на різні допоміжні агрегати, системи та вузли здійснюється за допомогою шпонкового з’єднання.

  Для запуску двигуна використовується ручний стартер. Щоб уникнути пошкодження двигуна, у разі відсутності масла в картері або недостатній його кількості, передбачена аварійна система. У такий спосіб, за низького рівня масла в картері, система захисту зупинить його роботу, запобігаючи поломці. Для полегшення доступу з різних боків картера двигуна передбачені дві горловини для заливання масла з пробками-щупами.

  Завдяки компактним габаритним розмірам і невеликій вазі двигун Vitals BM 7.0b можна використовувати як силовий агрегат транспортних засобів, зокрема і водного транспорту: човнів, катерів і невеликих яхт.

  Високий рівень якості комплектуючих, професійна збірка і дворівнева фільтрація повітря, яка забезпечується поролоново-паперовим фільтром, гарантують тривалий термін експлуатації двигуна.

  Гарантія на двигун Vitals BM 7.0b становить 36 місяців.

 • Характеристики
  Тип пилива
  Потужність двигуна, к.с.

  Система охолодження
  Система запуску
  Витрата палива, гр/кВт*год

  Ємність паливного бака, л

  Діаметр хвостовика вала, мм
  Внутрішня різьба
  Паперовий повітряний фільтр