Дриль ударний HD-132D ДНІПРО-М

Артикул: 81568000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
2100 грн 1680 грн
В наличии
 • Описание

  Дриль ударний HD-132D ДНІПРО-М

  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Ударний дриль HD-132D – інструмент для виконання професійних завдань. Завдяки потужності та великому крутному моменту (до 63 Нм) застосування не обмежується тільки свердлінням великих отворів. А може використовуватися для безударного свердління біметалевими або алмазними коронками, завертання кріпильних елементів великого розміру та змішування будівельних сумішей.

  ПОТУЖНІСТЬ
  Завдяки електродвигуну на 1300 Вт можна з легкістю свердлити отвори збільшеного діаметру в металі (до 16 мм спіральним свердлом/50 мм коронкою). Дереві (до 40 мм спіральним свердлом/72 мм коронкою). Цеглі і бетоні (до 16 мм спіральним свердлом/72 мм коронкою) та полімерних матеріалів.

  ОПТИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ
  Якісне виконання свердління в будь-яких матеріалах та розширене застосування завдяки двошвидкісному редуктору. На першій швидкості (0-1100 об/хв) можна свердлити отвори великих діаметрів або замішувати будівельні суміші. На другий швидкості (0-3000 об/хв) можна швидко свердлити отвори невеликих діаметрів (до 16 мм). Також регулювати оберти можна як за допомогою коліщатка регулювання, так і силою натискання кнопки.

  ПАТРОН
  Завдяки ключовому патрону діаметром 3-16 мм, оснащення фіксується просто та надійно, а сам патрон не потребує обслуговування.

  НАДІЙНІСТЬ
  Надійність та витривалість дриля забезпечується якісними комплектуючими: шарикові підшипники мають захист від пилу. Також забезпечують високу точність свердління, електродвигун має термостійке покриття, а кнопка має запас по силі струму на 50%.

  ЗБІЛЬШЕНИЙ ЧАС РОБОТИ
  Збільшений час роботи та надійність завдяки корпусу редуктора. Він виконаний з литого алюмінію та сприяє кращому відводу тепла від редуктора та ударного механізму дозволяють працювати до 120 хвилин без зупинок.

  ЕРГОНОМІКА
  Ергономічна прогумована рукоятка та допоміжна рукоятка. Вона може встановлюватись під будь-яким кутом, забезпечують максимальний комфорт, точність та безпеку під час проведення робіт. Прогумований кабель довжиною 4 метри дозволяє працювати без подовжувачів.

  Для постійних клієнтів працює система знижок. Доставка пов сій Україні.
 • Характеристики
  Потужність
  Кількість ударів за хвилину
  Режим удару

  Регулятор обертів

  Кількість швидкостей

  Діаметр патрона
  Матеріал корпусу редуктора
  Діаметр сверд., сталь
  Діаметр свердління: бетон
  Діаметр свердління: дерево
  Довжина мережевого кабелю
  Вага
  Різьба шпинделя
  Значення вібрації ahd=
  Похибка вимірювання K=