Дриль ударний Dnipro-M HD-120

Артикул: 80604000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
1455 грн
В наличии
 • Описание

  Дриль ударний Dnipro-M HD-120

  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Ударний дриль HD-120 – надійний та потужний інструмент для вибагливих майстрів. Технічні параметри дозволяють швидко, точно та легко виконувати навіть професійну серійну роботу. Свердління отворів великих діаметрів (до 30 мм), замішування невеликих об’ємів (до 20 літрів) легких будівельних сумішей (клей, фарба, грунтовка і т.д) та робота протягом тривалого часу – це стихія даного дрилю!ПОТУЖНІСТЬ
  Електродвигун потужністю 1200 Вт дозволяє з легкістю свердлити отвори збільшеного діаметру в металі (до 13 мм), дереві (до 30 мм), цеглі і бетоні (до 13 мм) та полімерних матеріалах.

  ОПТИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ
  Якісне та швидке свердління в металі та дереві завдяки максимальній швидкості обертання – 2800 об/хв. Оброблюваний матеріал не пошкодиться, а оснащення не зіпсується завдяки можливості регулювання обертів від 0 до 2800 об/хв. Роботу можна зручно виконувати в серійному режимі завдяки фіксатору кнопки ввімкнення.

  ПАТРОН
  Завдяки ключовому патрону діаметром 1.5-13 мм. Оснащення фіксується надійно, а сам патрон не потребує обслуговування.

  НАДІЙНІСТЬ
  Надійність та витривалість дриля забезпечується якісними комплектуючими: шарикові підшипники мають захист від пилу та забезпечують високу точність свердління, електродвигун має термостійке покриття, а кнопка має запас по силі струму на 50%.

  ЗБІЛЬШЕНИЙ ЧАС РОБОТИ
  Збільшений час роботи та надійність завдяки корпусу редуктора. Що виконаний з литого алюмінію та сприяє кращому відводу тепла від редуктора, та ударного механізму. Це дозволить працювати до 120 хвилин без зупинок.

  ЕРГОНОМІКА
  Ергономічна прогумована рукоятка та допоміжна рукоятка. Що може встановлюватись під будь-яким кутом, забезпечують максимальний комфорт, точність та безпеку під час проведення робіт.

 • Характеристики
  Тип дриля
  Потужність
  Кількість ударів за хвилину
  Режим удару

  Регулятор обертів

  Кількість швидкостей

  Діаметр патрона
  Матеріал корпусу редуктора
  Діаметр сверд., сталь
  Діаметр свердління: бетон
  Діаметр свердління: дерево
  Довжина мережевого кабелю
  Вага
  Різьба шпинделя
  Значення вібрації ahd=
  Похибка вимірювання K=
  Гарантія
  Країна бренду