Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-72 ДНІПРО-М

Артикул: 80602000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
1020 грн 750 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Мережевий дриль-шуруповерт TD-72 – надійний та універсальний помічник для робіт по дому та в майстерні. Муфта регулювання крутного моменту та двошвидкісний редуктор допомагає однаково ефективно справиться як зі свердлінням, так і з закручуванням кріпильних елементів.

  ПОТУЖНІСТЬ
  Потужність в 700 Вт дозволяє шуруповерту з легкістю справлятися з свердлінням отворів в сталі (до 10 мм), дереві (до 30 мм) та полімерних матеріалах, а також працювати з кріпильними елементами діаметром до 6 мм та довжиною до 80 мм.

  УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
  Завдяки наявності муфти регулювання крутного моменту, дриль-шуруповерт може працювати як з невеликими кріпильними елементами, так і з великими саморізами та не пошкоджувати матеріал. Перша швидкість (0-450 об/хв) для роботи з кріпильними елементами, друга (0-1650 об/хв) – для свердління.

  БЕЗПЕРЕВНЕ СВЕРДЛІННЯ
  Завдяки продуманій системі охолодження та високій надійності даного дрилю-шуруповерта, роботу можна виконувати в серійному режимі. Для цього є спеціальний фіксатор кнопки ввімкнення.

  ПАТРОН
  Безключовий швидкозатискний патрон може надійно затискати оснащення діаметром 0.8-10 мм. Для зміни оснащення не треба використовувати спеціальні ключі, що пришвидшує заміну оснащення та робить її максимально зручною для оператора.

  ЕРГОНОМІКА
  Ергономічна прогумована рукоятка забезпечує максимальний комфорт, точність та безпеку при проведенні робіт. Перемикання напряму обертання здійснюється зручним перемикачем без необхідності зміни положення руки на перемикачі.

 • Характеристики
  Максимальний крутний момент
  Кількість швидкостей

  Ступінь обертального моменту
  Діаметр свердління: дерево
  Діаметр сверд., сталь
  Матеріал патрона
  Діаметр патрона
  Вага, з встановленим патроном
  Функція реверс

  Різьба шпинделя
  Потужність
  Регулятор обертів

  Довжина мережевого кабелю