Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-60 ДНІПРО-М

Артикул: 80981000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
885 грн 690 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Мережевий дриль-шуруповерт TD-60 – надійний помічник для робіт по дому та в невеликій майстерні. Муфта регулювання крутного моменту закручування робить інструмент універсальним вибором як для свердління, так і для закручуванням кріпильних елементів.

  ПОТУЖНІСТЬ
  Завдяки двигуну потужністю 600 Вт дриль-шуруповерт TD-60 може ефективно виконувати роботи як по свердлінню дерева (до 16 мм) та металу (до 8 мм), так і працювати з кріпильними елементами діаметром до 5 мм та довжиною до 80 мм.

  УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
  Завдяки наявності муфти регулювання крутного моменту, дриль-шуруповерт може працювати як з невеликими кріпильними елементами, так і з великими саморізами та не пошкоджувати матеріал. А завдяки функції свердління оператор може робити отвори у сталі, деревині, полімерах, кераміці тощо.

  БЕЗПЕРЕВНЕ СВЕРДЛІННЯ
  Завдяки продуманій системі охолодження та високій надійності даного дрилю-шуруповерта, роботу можна виконувати в серійному режимі. Для цього є спеціальний фіксатор кнопки увімкнення.

  ПАТРОН
  Безключовий швидкозатискний патрон може надійно затискати оснащення діаметром 0.8-10 мм. Для зміни оснащення не треба використовувати спеціальні ключі, що пришвидшує процес заміни та робить її максимально зручною для оператора.

  ЕРГОНОМІКА
  Ергономічна прогумована рукоятка забезпечує максимальний комфорт, точність та безпеку при проведенні робіт. Перемикання напряму обертання здійснюється зручним перемикачем без необхідності зміни положення руки на перемикачі.

 • Характеристики
  Максимальний крутний момент
  Кількість швидкостей

  Ступінь обертального моменту
  Діаметр свердління: дерево
  Діаметр сверд., сталь
  Матеріал патрона
  Діаметр патрона
  Вага, з встановленим патроном
  Функція реверс

  Різьба шпинделя
  Потужність
  Регулятор обертів

  Довжина мережевого кабелю