Шурупокрут акумуляторний Master AU 1835Pb SmartLine Vitals

Артикул: 120269 Категория:
Бренд: VITALS
979 грн
В наличии
 • Описание

  Дриль-шурупокрут акумуляторний Vitals Master AU 1835Pb належить до серії Smart Line. Особливість серії полягає в тому, що батареї та зарядні пристрої підходить для будь-якого інструменту, який входить в лінійку Smart Line. За рахунок широкого асортименту зарядних пристроїв і батарей можна підібрати комплект аксесуарів, який відповідає Вашим потребам.

  За допомогою шурупокрута можна робити величезний спектр робіт, таких як закручування і відкручування шурупів. А також гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів, гайок і т.д., а також свердління отворів в сталі та деревини.

  Дриль-шурупокрут акумуляторний Vitals Master AU 1835Pb відноситься до напівпрофесійного класу інструменту. Висока якість комплектуючих і збірки збільшує в рази термін експлуатації інструменту і не залишить байдужим будь-якого майстра. При виробництві інструменту кожен зразок проходить величезний цикл тестування на кожному етапі складання, що гарантує найвищу якість інструменту.

  Високий крутний момент 40 Н м дозволяє працювати з кріпленнями до 250 мм. А функція блокування шпинделя забезпечує легку і швидку зміну оснащення.

  Металевий патрон стійкий до пошкоджень і гарантує максимально надійну фіксацію робочої оснастки. Та запобігає розкручуванню патрона в роботі під навантаженнями.

  Двошвидкісний редуктор дозволяє підібрати оптимальну швидкість обертання для різних завдань і матеріалів. На першій швидкості, досягається максимальний крутний момент для загвинчування і відкручування. А друга швидкість ідеально підійде для свердління.

  Комплектація не включає: зарядний пристрій, акумулятор, кейс.

  Аксесуари купуються окремо, в залежності від потреби споживача. Товар поставляється в кольоровій коробці з асортиментом витратних аксесуарів.

  Для даної моделі в асортименті компанії є кейс, який можна купити окремо.

  На дриль-шуруповерт акумуляторний Vitals Master AU 1835Pb поширюється гарантія 36 місяців.

 • Характеристики
  Акумуляторна батарея
  Напруга живлення
  метал

  - дерево

  Реверс

  1-а швидкість

  2 -а швидкість
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду