Дриль безударний Dnipro-M ND-85 ДНІПРО-М

Артикул: 49126000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
1080 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Безударний дриль ND-85 – інструмент для серійного високопродуктивного свердління деревини, металу та полімерів. Дриль відмінно підійде для свердління отворів великого діаметру, розмішування невеликої кількості будівельних сумішей та роботи з щітками.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Якісне, точне та швидке свердління великими діаметрами завдяки потужності 850 Вт, крутному моменту в 35 Нм та максимальній швидкості обертання в 1300 об/хв. Завдяки можливості плавного регулювання обертів, оператор може точно підібрати необхідну швидкість свердління для відповідного типу роботи.

  БЕЗПЕРЕРВНЕ СВЕРДЛІННЯ
  Швидке та комфортне свердління в серійному режимі забезпечується кнопкою постійної фіксації та зручному перемикачу реверса, а продумана система охолодження та надійність дозволить це робити протягом 120 хв. без перерви.

  ПАТРОН
  Завдяки ключовому патрону діаметром 1.5-13 мм, оснащення фіксується надійно, а сам патрон не потребує обслуговування. Обмежувач глибини дозволить робити отвори заданої глибини.

  ЕРГОНОМІКА
  Ергономічна прогумована рукоятка та допоміжна рукоятка, що може встановлюватись під будь-яким кутом, забезпечують максимальний комфорт, точність та безпеку під час проведення робіт. Прогумований кабель довжиною 4 м дозволить працювати без використання подовжувачів.

 • Характеристики
  Тип дриля
  Потужність
  Режим удару
  Регулятор обертів

  Кількість швидкостей

  Діаметр патрона
  Матеріал корпусу редуктора
  Діаметр сверд., сталь
  Діаметр свердління: дерево
  Довжина мережевого кабелю
  Вага
  Різьба шпинделя
  Значення вібрації ahd=
  Похибка вимірювання K=