Дриль безударний Dnipro-M ND-55F ДНІПРО-М

Артикул: 80605000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
1050 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Безударний дриль ND-55F – інструмент для серійного високошвидкісного свердління деревини, металу та полімерів. Завдяки компактному розміру та прогумованому корпусу, дриль дуже зручний у використанні. Даний дриль відмінно підійде майстрам, що працюють з отворами малих діаметрів (до 15 мм).

  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Якісне, точне та швидке свердління завдяки потужності 550 Вт та максимальній швидкості обертання в 4200 об/хв. Завдяки можливості плавного регулювання обертів оператор може точно підібрати необхідну швидкість свердління для відповідного типу роботи.

  БЕЗПЕРЕРВНЕ СВЕРДЛІННЯ
  Швидке та комфортне свердління, в серійному режимі забезпечується кнопкою постійної фіксації та зручному перемикачу реверса, а продумана система охолодження та надійність дозволить працювати до 120 хвилин без перерви.

  ТОЧНІСТЬ
  Дриль з найкращим показником точності свердління, ідеальне рішення для столярних робіт.
  Два пилозахищених підшипники на валу шпинделя забезпечує відсутність люфтів при свердлінні. Надійна фіксація оснастки забезпечується ключовим патроном діаметром 1-10 мм, а наявність обмежувача глибини дозволить свердлити отвори на потрібну глибину.

  ЕРГОНОМІКА
  Зручність виконання робіт забезпечується легкістю та компактністю інструменту, а наявність зачепу для фіксації дриля буде доречним при роботі на висоті
  Дриль є легким та компактним, що забезпечує йому маневреність, зручність та безпеку в роботі, а прогумований кабель на 4 метри дозволить працювати у великій робочі зоні без подовжувачів.

 • Характеристики
  Тип дриля
  Потужність
  Режим удару
  Регулятор обертів

  Кількість швидкостей

  Діаметр патрона
  Матеріал корпусу редуктора
  Діаметр сверд., сталь
  Діаметр свердління: дерево
  Довжина мережевого кабелю
  Вага
  Різьба шпинделя
  Значення вібрації ahd=
  Похибка вимірювання K=