45 cm

Відображаєтся всі 4 результата
2 149 грн

Простий у використанні і дуже легкий кущоріз ідеально підходить для підстригання невеликих живоплотів

Цей простий у використанні і дуже легкий кущоріз ідеально підходить для підстригання невеликих живоплотів і живоплотів середнього розміру. Компактна конструкція забезпечує збалансованість. Завдяки рукоятці ергономічної форми інструмент зручно лежить в руці. Спеціальна ручка ErgoTec дозволяє підрізати кущ під нахилом. Оптимізована геометрія лез забезпечує ефективне, швидке і рівне зрізання сучків і тонких гілок.

6 799 грн

Акумуляторні ножиці Husqvarna 115iHD45 є простими і зручними у використанні, з низьким рівнем шуму для використання в місцях проживання людей. Зручні та довговічні, вони забезпечують високу продуктивність. Безпечний, зручний запуск через інтуїтивно зрозумілу клавіатуру, ефективний безщітковий двигун із функцією savE ™ для додаткового часу роботи та довготривалий літій-іонний акумулятор – це чудовий вибір для домовласників.

8 949 грн

Бензоножиці Husqvarna 122HD45 з низьким рівнем шуму та низькою вагою для роботи із живоплотом. Легкий старт та вимикач запалення з автоматичним поверненням в режим запалення «ввімкнене» полегшують процес запуску двигуна. Потужний двигун в поєднанні з ефективною антивібраційною системою дозволяють легко отримати гарний результат. Висока швидкість різання, довге лезо 45см подвійної дії – забезпечують високу продуктивність.

5 999 грн

Легкі, зручні та прості у використанні акумуляторні ножиці. Ідеальне рішення для підрізки живоплотів середнього та великого розміру. Інтуїтивно зрозуміла панель управління та функція миттєвого запуску сприяють продуктивній та безпроблемній експлуатації, а низький рівень шуму дозволяє працювати не заважаючи сусідам.