Дощувачі

Отображение 1–12 из 32 результатов
441 грн

Один дощувач для 4 областей. За попереднім замовленням. Продається лише в дисплеї по 60 шт!

Дощувач GARDENA Classic Twist включає в себе дощувач для зрошення чотирьох різних областей: коло, півколо, квадрат і прямокутник. Регулюючи обертовий диск на дощувачеві, можна легко вибрати області для зрошення. Стандартний комплект шлангів GARDENA (арт. № 18213) входить в цю комплектну упаковку. Області зрошення мають такі розміри: повне коло: ø не більше 10 м / 80 м2; півколо: r = не більше 8 м / 100 м2; квадрат: не більше 8 x 8 м / 64 м2; прямокутник: не більше 16 x 2 м / 32 м².
Дощувач надійно закріплений на кілочку. Таким чином, Ви можете легко і безпечно встановити дощувач GARDENA Classic Twist на газон або землю. У той же час Ви можете легко зняти його і перенести в інше місце. З GARDENA Classic Twist Ви можете оптимально поливати свій сад в залежності від Ваших вимог.

459 грн 345 грн

Один дощувач для 4 областей. За попереднім замовленням. Продається лише в дисплеї по 60 шт!

Дощувач GARDENA Classic Twist включає в себе дощувач для зрошення чотирьох різних областей: коло, півколо, квадрат і прямокутник. Регулюючи обертовий диск на дощувачеві, можна легко вибрати області для зрошення. Стандартний комплект шлангів GARDENA (арт. № 18213) входить в цю комплектну упаковку. Області зрошення мають такі розміри: повне коло: ø не більше 10 м / 80 м2; півколо: r = не більше 8 м / 100 м2; квадрат: не більше 8 x 8 м / 64 м2; прямокутник: не більше 16 x 2 м / 32 м².
Дощувач надійно закріплений на кілочку. Таким чином, Ви можете легко і безпечно встановити дощувач GARDENA Classic Twist на газон або землю. У той же час Ви можете легко зняти його і перенести в інше місце. З GARDENA Classic Twist Ви можете оптимально поливати свій сад в залежності від Ваших вимог.

6489 грн

Інновація в області садового поливу

Інноваційний дощувач GARDENA AquaContour Comfort призначений для поливу садової ділянки абсолютно будь-якої конфігурації площею до 350 м2. Можливість програмування різних контурів дозволяє без зусиль поливати будь-який куточок Вашого саду. Такий дощувач особливо легко програмувати — передбачена можливість зручного програмування двох різних контурів поливу, наприклад, ділянок перед будинком і за будинком, з подальшим викликом програми в будь-який час. Залежно від програми можна зберегти до 50 точок траєкторії поливу. Дощувач забезпечений мембранними клавішами із захистом від забруднень і чіткими пояснювальними надписами. Дощувач легко програмується. Наконечники з м’якого пластику на розпилювальній головці гарантують рівномірний полив. Сектор поливу встановлюється в діапазоні 25-360 ° за допомогою поворотних регуляторів. Дальність поливу програмується в діапазоні 2,5-9 м при робочому тиску 2 бар і 10,5 м при робочому тиску 4 бар з можливістю збереження налаштувань. Передбачена практична планка з двома монтажними отворами, яка дозволяє точно та надійно позиціонувати дощувач на запрограмованій території поливу. Дощувач забезпечений двома кілочками для надійної фіксації на траві. За допомогою багатоконтурного дощувача GARDENA AquaContour Comfort можна полити будь-який куточок Вашого саду.

1499 грн 1269 грн

Дощувач для індивідуального поливу невеликих прямокутних областей

Дощувач Aquazoom 250/2 Comfort GARDENA ідеально підходить для поливу невеликих прямокутних ділянок площею від 25 до 250 м2. Дальність поливу плавно регулюється в діапазоні 7-18 м. Ширина зони поливу вибирається в межах 3,5-14 м. Для оптимального поливу високих рослин дощувач можна встановити на штатив GARDENA. Дощувач Aquazoom 250/2 Comfort GARDENA забезпечить бездоганний полив Вашого газону.

1799 грн

Дощувач для індивідуального поливу прямокутних ділянок

Дощувач Aquazoom 350/2 Comfort GARDENA ідеально підходить для поливу прямокутних ділянок площею від 28 до 350 м2. Дальність поливу плавно регулюється в діапазоні 7-21 м. Ширина зони поливу вибирається в межах 4-17 м. Для оптимального поливу високих рослин дощувач можна встановити на штатив GARDENA. Дощувач Aquazoom 350/2 Comfort GARDENA забезпечить бездоганний полив Вашого газону.

1999 грн

Дощувач для прямокутних областей з регулюванням потоку

Дощувач Aquazoom 350/3 Comfort GARDENA ідеально підходить для поливу прямокутних ділянок площею від 28 до 350 м2. Дальність поливу плавно регулюється в діапазоні 7-21 м. Ширина зони поливу плавно регулюється в межах 4-17 м. Можливість змінювати витрати води, плавно регулювати дальність поливу і ширину зони поливу. Для оптимального поливу високих рослин дощувач можна встановити на штатив GARDENA. Таким чином, Ви можете організувати полив Вашого садової ділянки з урахуванням її особливостей.

569 грн

Дощувач для різнобічного зрошення

Дощувач GARDENA Classic Boogie для шести різних по конфігурації площ поливу. Два великих металевих кілочки для оптимального розташування на похилих і нерівних площах. У Вас є шість різних варіантів поливу: коло, півколо, квадрат, прямокутник, еліпс або пульсуючий струмінь. Легко вибрати область для зрошення в залежності від конфігурації і площі ділянки шляхом обертання головки дощувачів. Максимальний діаметр кола 10м / 80м2, максимальний радіус півкола 8м / 100м2, максимальний квадрат 8 х 8 м / 64м2, прямокутник максимальний 16 х 2м / 32м2, максимальний еліпс 3 х 5 / 15м2, максимальний діаметр пульсуючого струменя 1,5. Надійна основа гарантує стійкість дощувача і можливість його мобільного використання. Практичний знімний фільтр тонкого очищення легко чиститься від забруднень. Для різнобічного зрошення.

309 грн

Дощувач для маленьких ділянок

Привабливий за ціною дощувач GARDENA Fox Classic призначений для поливу невеликих ділянок. Діаметр поливу дощувача не перевищує 11 м. Зменшення діаметра поливу досягається за рахунок зниження напору. Дощувач використовується для поливу ділянок площею не більше 100 м2, наприклад, грядок або полісадників. Завдяки мілкодисперсному розпорошенню дощувач використовується для бережливого поливу примхливих рослин. Дощувач міцно закріплений на кілочку, завдяки якому він легко і надійно встановлюється на газоні або землі. Навіть для найменших ділянок потрібен полив.

399 грн

Дощувач для поливу маленьких та середніх ділянок

Дощувач GARDENA Foxtrot Classic оптимально підходить для поливу садових ділянок невеликої та середньої площі. За допомогою такого дощувача полив здійснюється особливо рівномірно без утворення калюж. Діаметр поливу дощувача не перевищує 13 м, що дозволяє поливати садові ділянки площею до 130 м2. Дощувач міцно закріплений на кілочку, завдяки якому він легко і надійно встановлюється на газоні або землі.

869 грн

Круговий дощувач для маленьких та великих ділянок

Дощувач секторно-круговий GARDENA Comfort Mambo ризначений для комфортного поливу як невеликих, так і великих ділянок. Площа поливу становить 9-310 м2, а діаметр поливу регулюється в діапазоні від 3 до 20 м. Дощувач забезпечений високоточними наконечниками, які забезпечують рівномірний полив без утворення калюж. Дальність поливу регулюється шляхом зміни напору води. Два міцних металевих кілочка забезпечують оптимальну стійкість дощувачів на похилій або нерівній поверхні. Міцна основа також гарантує стійкість в процесі роботи і при транспортуванні. Дощувач забезпечений знімним фільтром, завдяки чому його легко чистити. З таким дощувачем полив стає простим та приємним!

699 грн

Полив для невеликих ділянок

Дощувач осцилюючий GARDENA Polo 220 Classic забезпечує оптимальний полив Вашого газону. Наявність турбомеханізму забезпечує рівномірний полив ділянки площею від 90 до 220 м2. Дальність поливу регулюється в діапазоні 7-17 м, ширина зони поливу при цьому становить не більше 13 метрів. Наявність дрібнопористого фільтра з високоякісної нержавіючої сталі усуває необхідність проводити роботи з технічного обслуговування дощувачів. Підвищена ергономічність голки для прочищення полегшує процес очищення наконечників. Дощувач Polo 220 Classic виконаний з високоякісних матеріалів із захистом від ультрафіолетового випромінювання і пошкоджень, що гарантує його довговічність. Для рівномірного поливу Вашого саду.

999 грн 799 грн

Рівномірний полив

Дощувач осцилюючий GARDENA Polo 250 Classic забезпечує оптимальний полив Вашого газону. Дощувач забезпечений каліброваними наконечниками, які гарантують рівномірний полив ділянок площею 110-250 м2. Дальність поливу регулюється в діапазоні 8-18 м, ширина зони поливу при цьому становить не більше 14 метрів. Армована алюмінієм штанга з наконечниками гарантує високу міцність дощувачів. Наявність дрібнопористого фільтра з високоякісної нержавіючої сталі усуває необхідність проводити роботи з технічного обслуговування дощувачів. Підвищена ергономічність голки для прочищення полегшує процес очищення наконечників. Дощувач осцилюючий GARDENA Polo 250 Classic виконаний з високоякісних матеріалів із захистом від ультрафіолетового випромінювання, що гарантує його довговічність. Для рівномірного поливу Вашого саду.