Бетоноріз електричний Dnipro-M MC-55W ДНІПРО-М

Артикул: 82191000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
6999 грн 5199 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Дана модель призначена як для виконання штроб для опалення та електромонтажу, так і для вирізу різних отворів (вікна, двері, електричні щитки) глибиною до 55 мм.

  ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ
  Особливістями бетоноріза МС-55W є опорна платформа з регулюванням глибини різу та можливість виконання вологого різу, що дозволяє працювати навіть з найміцнішим армованим бетоном.

  ПОТУЖНІСТЬ
  Двигун потужністю 2500 Вт з легкістю виконає вологий різ в бетоні марки М 150, глибиною 35 мм та довжиною в 400 мм всього за 18 секунд.

  КОМФОРТ В РОБОТІ
  Металева опорна платформа та D-подібна додаткова прогумована рукоятка забезпечують зручний хват інструменту та мінімальну втому при довготривалій роботі.

  ТОЧНІСТЬ РІЗУ
  Механізм регулювання глибини погруження дисків та опорна підошва забезпечують рівномірний та точний різ будь-якої глибини від 1 до 55 мм.

  ВОЛОГИЙ РІЗ
  Можливість під’єднання води та здійснення вологого різу підвищує ресурс алмазних дисків, зменшує кількість пилу та забезпечує швидкий різ.

  НАДІЙНИЙ ЗАХИСНИЙ КОЖУХ
  Литий захисний кожух з можливістю приєднання бризговика повністю захищає оператора від попадання дрібних частинок бетону та водяних бризок.

  БЕЗПЕКА
  D-подібна рукоятка повністю захищає руку оператора під час роботи. Рівень безпеки додатково підвищується завдяки захисту від випадкового ввімкнення.

 • Характеристики
  Потужність
  Діаметр круга
  Кількість ріжучих дисків

  Посадковий діаметр диску
  Тип різу
  Регулювання глибини різу

  Система пиловідведення
  Плавний пуск
  Підтримка обертів
  Поворотна ручка
  Значення вібрації a h
  Довжина мережевого кабелю
  Вага