Бензопила ланцюгова Vitals Professional BKZ 4524rm 18“ Magnesium Vitals

4692 грн
В наличии
 • Описание

  Модель Vitals Professional BKZ 4524rm Magnesium представляє професійну серію бензопил торгової марки Vitals. Дана пила призначена для швидкого розпилювання свіжої, сухої і мокрої деревини різної товщини і конфігурації, деревостружкових плит, заготівлі дров з колод невеликого і середнього діаметрів.

  Ця модель є флагманом бензопил серії Professional. Оновлений дизайн, зроблені з магнієвого сплаву кришка кріплення шини і захисний кожух стартера, роблять бензопили цієї серії унікальними серед аналогів. Виробництво частин корпусу з магнієвого сплаву робить їх легкими і одночасно міцними.

  Виріб оснащений потужним бензиновим двотактним двигуном (2,4 к.с.) з максимальною частотою обертання колінвала 11500 об / хв. Важливою особливістю бензопили Vitals Professional BKZ 4524rm Magnesium є наявність функції легкого старту «e-start». Завдяки системі легкого старту «e-start» зусилля, яке прикладається користувачем під час запуску двигуна бензопили, знижено на 30%. Таким чином, немає необхідності смикати стартер, досить лише плавно витягнути шнур. Щоб здійснити швидкий запуск двигуна (в тому числі і в холодну пору року) конструкцією передбачений паливопідкачуючий насос «праймер». Що примітно, повітряна заслінка при натисканні на важіль дроселя відкривається автоматично.

  Відмітна особливість цієї моделі — для розпилювання деревини використовуються високоякісна 18-дюймова шина від всесвітньо відомої ТМ «Oregon». Даний показник — ідеальний при роботі з деревиною великого діаметру. За рахунок високої швидкості ланцюга, що дорівнює 21,0 м / с, забезпечується висока продуктивність роботи. Щоб виключити перегрів, а також запобігти корозії і передчасному зносу шини і ланцюга, конструкцією передбачена ефективна система автоматичного змащення. Кількість масла, яке подається на шину і ланцюг, залежить від попереднього регулювання маслонасоса. Для швидкої і зручної установки і натягу ланцюга використовується механізм натягу в бічному виконанні.

  З метою безпечної експлуатації конструкцією передбачене ефективне гальмо ланцюга з часом спрацьовування 0,12 с. У разі віддачі або «зворотного удару» ланцюгове гальмо дуже швидко спрацює, обертання ланцюга при цьому негайно припиниться.

  Для зниження рівня вібрації в бензопилі використовуються спеціальні амортизатори, ефективно поглинають вібрацію, захищаючи руки користувача від її негативного впливу.

  Варто відзначити, що в моделі Vitals Professional BKZ 4524rm Magnesium використовуються виключно високоякісні комплектуючі, що гарантують надійність і довговічність експлуатації виробу. Циліндр в двигуні — хромований. Таким чином, забезпечено тривалий термін служби двигуна завдяки збільшенню зносостійкості циліндро-поршневої групи. Бензопила оснащена посиленим стартером — металевий маховик з литими зубами в сукупності з металевими кулачками на храповому колесі виключають швидкий вихід з ладу системи запуску, тим самим забезпечуючи надійність і довговічність виробу. Фільтруючий елемент повітряного фільтра — паперовий, завдяки чому забезпечується висока ефективність фільтрації. Кришка повітряного фільтра — швидкознімна, що дуже зручно при обслуговуванні або заміни фільтруючого елемента.

  За своїми характеристиками, можливостями і якістю виконання дана модель бензопили повністю відповідає званню «Професіонал».

 • Характеристики
  Об'єм циліндра
  Потужність
  Довжина шини
  Крок ланцюга
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду