Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5223n 18“ Vitals

2495 грн
В наличии
 • Описание

  Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5223n призначена для швидкого і ефективного обрізання кущів і гілок в садку, а також спилювання дерев та розпилювання їх на колоди. Даний виріб поєднує в собі високу якість, надійність у роботі, простоту в процесі експлуатації й обслуговування.

  Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5223n володіє оновленим унікальним дизайном, має високоякісний корпус з поліаміду. Картер у цій моделі — алюмінієвий з додатковим захистом.

  Дана модель оснащена економічним двотактним бензиновим двигуном потужністю 2,7 к.с. і максимальною частотою обертання колінчастого вала 11000 об/хв. Колінчастий вал у цій пили — посилений, що забезпечує тривалу безперебійну роботу двигуна. У свою чергу високоякісний карбюратор дозволяє легко запускати мотор пили і робити її роботу стабільнішою.

  Для швидкого запуску двигуна (у тому числі і в холодну пору року) використовується паливопідкачувальний насос «праймер». Що примітно, повітряна заслінка під час натискання на важіль дроселя відкривається автоматично. Для більш ефективного відведення відпрацьованих газів конструкцією глушника передбачені дві вихлопні труби, що сприяє збільшенню працездатності двигуна. Для ефективної фільтрації в цій моделі бензопили використовується високоякісний паперовий фільтр. Доступ до фільтру — безключовий, що дуже зручно під час технічного обслуговування виробу.

  Примітно, що бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5223n має функцію «Легкий старт». Завдяки цій системі зусилля, яке прикладається користувачем під час запуску двигуна бензопили, знижено на 30%. Таким чином, немає необхідності смикати стартер, достатньо лише плавно витягнути мотузку.

  На виріб встановлені 18-дюймова шина з ланцюгом високої якості. Даний показник довжини шини прийнято вважати ідеальним для виконання робіт у побуті, в тому числі із деревиною великого діаметру. Завдяки швидкості ланцюга, що дорівнює 18,0 м/с, забезпечується висока продуктивність роботи.

  Щоб уникнути перегрівання та запобігти корозії і передчаснму зношенню шини та ланцюга, конструкцією передбачена ефективна система автоматичного змащування. Кількість масла, яке подається на шину і ланцюг, залежить від попереднього регулювання масляного насоса. Для швидкої і зручної установки і натягу ланцюга використовується механізм натягу в бічному виконанні. Ведуча зірочка — знімна, завдяки чому забезпечується швидка її заміна або ремонт.

  З метою безпечної експлуатації конструкцією передбачений ефективне гальмо ланцюга з часом спрацьовування 0,12 с. У разі віддачі або «зворотного удару» гальмо ланцюга спрацьовує дуже швидко, обертання ланцюга при цьому відразу припиниться.

  Для зниження рівня вібрації застосована сучасна антивібраційна система — спеціальні демпферні опори, які ефективно поглинають вібрацію, захищаючи тим самим руки користувача від її негативного впливу.

  Варто відзначити, що в моделі Vitals BKZ 5223n використовуються виключно високоякісні комплектуючі, які гарантують надійність і довговічність експлуатації виробу. Стінки циліндра у пили — хромовані. Таким чином буде забезпечений тривалий термін служби двигуна завдяки збільшенню зносостійкості циліндро-поршневої групи.

  На всі частини і деталі інструмента поширюється абсолютна гарантія 12 місяців, яка діє на всій території України.

 • Характеристики
  Об'єм циліндра
  Потужність
  Довжина шини
  Крок ланцюга
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду