Бензопила Foresta FA-40S

2790 грн
В наличии
 • Описание

  Бензопила Foresta FA-40S

  Хороша бензопила стане чудовим помічником в будь-який сезон. Восени бензоінструмент допоможе далекоглядному господареві підготувати дрова до зими, а навесні і влітку привести до ладу дерева в саду. Вірним помічником у цих справах стане нова бензопила FA-40S від торгової марки Foresta. З нею ми вас зараз і познайомимо.

  Потужність бензопили складає 2,4 кВт, завдяки чому вам під силу буде працювати навіть з твердими і великими породами дерев. А шина довжиною 40,6 см подужає навіть великогабаритні стовбури. Двотактний одноциліндровий двигун об’ємом 45 см³ може працювати безперервно до 4 годин, однак відпочинок потрібно давати як собі, так і інструменту. Місткість паливного бака складає 550 мл, що дозволить не перериватися часто на дозаправку бензопили.

  До того ж, варто відзначити ряд переваг, якими володіє модель FA-40S:

  — 30% економії палива;
  — 4 години безперервної роботи;
  — 5 років гарантованої якісної експлуатації;
  — 6000 мотогодин — професійний ресурс двигуна;
  — відмінна якість аксесуарів;
  — гарантія 2 роки

   


  Масло Foresta моторне 2-тактне 1.0 л

  Завдяки збалансованому пакету присадок і високоякісним компонентам задовольняє всі вимоги бензинових двигунів.

  Основною відмінністю двотактних систем двигунів є, в більшості випадків, відсутність мастила. Готується спеціальна суміш з бензину і мастила в певному співвідношенні (від 1:50 до 1:20) і подається в карбюратор.

  Утворена бензино-мастильна суміш забезпечує змащення всіх деталей. Співвідношення масла і бензину залежить від експлуатаційних інструкцій і типу мастила. Використовується в основному з двигунами оснащеними системою повітряного охолодження.


  Масло Foresta для ланцюга 1.0 л

  Якщо ви хочете, щоб Ваш інструмент прослужив Вам довгий час. А якість роботи з часом не зменшувалася і залишалася на колишньому рівні, то інструменту необхідний постійний догляд. Бензопили, як і будь-який механізм, вимагають змащування, але додавання мастила для двигунів буде недостатньо. Ланцюги, шини та провідні шестерні пил необхідно змащувати спеціальним мастилом. Ми рекомендуємо Вам використовувати фірмове мастило для пил ТМ Foresta 1 л, розроблене спеціально для ефективної і тривалої роботи з інструментом.

  Мастило для ланцюгів Foresta розроблено на мінеральній основі. Забезпечує якісну роботу в будь-який час року. Також в ньому використовується комплекс унікальних присадок, які знижують тертя до мінімуму, тим самим запобігаючи перегріву і зносу деталей. Тільки якісне масло здатне забезпечити ефективний доступ до всіх частин ланцюга. Все, що Вам потрібно зробити, щоб продовжити життя своєї пилки — це купити мастило для ланцюгів ТМ Foresta.

 • Характеристики
  Об'єм циліндра
  Потужність
  Довжина шини
  Крок ланцюга
  Декомпресійний клапан
  Швидкість холостого ходу
  Максимальна швидкість обертів
  Об'єм паливного бака
  Розхід палива г/кВт·година
  Об'єм масляного бака
  Кількість ланок

  Ширина ведучої ланки
  Тип ведучої зірки
  Система подачі мастила
  Праймер
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду