БАЛКОН

Отображаются все 12 результатов
459 грн

Для кріплення горщиків на стіні

GARDENA NatureUp! Кріпильні елементи підходять для кріплення вертикальних та кутових горщиків на стінах.

149 грн

Для з’єднання вертикальних та / або кутових горщиків

GARDENA NatureUp! З’єднувальні кліпси підходять для з’єднання вертикальних та / або кутових горщиків один з одним та горщиків з кришками.

1229 грн

Модульна система для легкого озеленення стін

GARDENA NatureUp! Кутовий набір для вертикального садівництва — це гнучка система, що перетворює голі стіни на справжнє захоплення для очей за допомогою квітів, трав та овочів швидко, легко, без особливих зусиль. З’єднувальні системи з кутовими горщиками, виготовленими з пластику, стійкого до атмосферних впливів, можна розширювати за допомогою модулів та зібрати без інструментів. Кутовий горщик може стояти на підлозі, або його можна надійно закріпити на стіні. Дренажна система в кожному горщику запобігає надмірному накопиченню води. Надлишок води збирається в піддон підлогової плити. Внаслідок стіни та підлога завжди залишаються чистими. Набір складається з 3 кутових горщиків, 3 кришок, 1 підлогової плити та 6 кріплень.

1229 грн

Для зрошення до 12 кутових вертикальних горщиків з водопровідною системою

GARDENA NatureUp! Водопровідний кран з набору для поливу для кутового вертикального садівництва містить всі компоненти, необхідні для безперебійного і економного зрошення до 12 кутових горщиків. Редуктор тиску Master Unit підключається до крану за допомогою адаптера. Рослини в горщиках зрошуються за точними параметрами через тонкі лінії крапельного поливу системи труб.

1799 грн

Модульна система для легкого озеленення стін

GARDENA NatureUp! Набір Набір для вертикального садівництва — це гнучка система, що перетворює голі стіни на справжнє захоплення для очей за допомогою квітів, трав та овочів швидко, легко, без особливих зусиль. З’єднувальна система із горщиками, виготовленими з пластику, стійкого до атмосферних впливів, є модульною і розширюваною, її можна зібрати без інструментів. Горщики можуть стояти на підлозі, або їх можна надійно закріпити на стінах. Дренажна система в кожному горщику запобігає надмірному накопиченню води. Надлишок води збирається в піддон підлогової плити. Внаслідок стіни та підлога завжди залишаються чистими. Набір складається з 3 вертикальних горщиків, 3 кришок, 1 підлогової плити та 12 кріплень.

1229 грн

Для зрошення до 9 вертикальних горщиків з водопровідною системою

GARDENA NatureUp! Водопровідний кран з набору для поливу для вертикального садівництва містить всі компоненти, необхідні для безперебійного і економного зрошення до 9 горщиків. Редуктор тиску Master Unit підключається до крану за допомогою адаптера. Рослини в горщиках зрошуються за точними параметрами через тонкі лінії крапельного поливу системи труб.

619 грн

Для монтажу елементів на стіну

GARDENA NatureUp! Настінний кронштейн з набору для вертикального садівництва забезпечує надійний підвіс від одного до трьох вертикальних горщиків. Допускається підвіс до 6 горщиків один над одним (необхідні 2 настінні кронштейни). Кріпильне приладдя включене в комплект поставки.

869 грн

Для монтажу елементів на стіну

GARDENA NatureUp! Настінний кронштейн з кутового комплекту для вертикального садівництва підходить для надійного утримання від 1 до 3-х кутових горщиків або 6 кутових горщиків, розташованих у формі півмісяця по дузі у 180 градусів. До комплекту поставки входять 2 спеціальні плити для підлоги , 3 з’єднувальні кліпси та кріпильне приладдя.

699 грн

Килимок для створення комфортних умов під час підрівнювання та фігурного підстригання дерев і кущів

Використання килимка GARDENA полегшує процес прибирання сміття після фігурного підстригання вічнозелених та інших типів рослин. Килимок дуже легко розкладається навколо стовбура або горщика з рослиною. Він захищає поверхню під ним, а зрізані гілочки та листя можна потім легко збирати під час прибирання. Килимок, призначений для використання під час фігурного підстригання дерев і кущів, виготовлено з водовідштовхувальної тканини, яка легко очищується. Після використання килимок можна скласти, щоби заощадити місце для його зберігання.

849 грн

Килимок для догляду за рослинами

Використання килимка GARDENA L великого розміру допомагає зберігати балкон і терасу в чистоті під час саджання рослин. На килимок, розміщений на столі, можна покласти всі робочі інструменти, рушник для рук, горщики та ґрунт для них, щоби саджати та пересаджувати рослини в горщики. Килимок захищає поверхню стола, а ґрунт і частини рослин, які падають під час роботи, можна потім легко зібрати на етапі прибирання. Килимок для догляду за рослинами виготовлено з водовідштовхувальної тканини, яка легко очищується. Після використання килимок можна скласти, щоби заощадити місце для його зберігання.

699 грн

Килимок для догляду за рослинами

Використання килимка GARDENA М середнього розміру допомагає зберігати балкон і терасу в чистоті під час саджання рослин. На килимок, розміщений на столі, можна покласти всі робочі інструменти, рушник для рук, горщики та ґрунт для них, щоби саджати та пересаджувати рослини в горщики. Килимок захищає поверхню стола, а ґрунт і частини рослин, які падають під час роботи, можна потім легко зібрати на етапі прибирання. Килимок для догляду за рослинами виготовлено з водовідштовхувальної тканини, яка легко очищується. Після використання килимок можна скласти, щоби заощадити місце для його зберігання.

349 грн

Килимок для догляду за рослинами

Використання килимка GARDENA S невеликого розміру допомагає зберігати балкон і терасу в чистоті під час саджання рослин. На килимок, розміщений на столі, можна покласти всі робочі інструменти, рушник для рук, горщики та ґрунт для них, щоби саджати та пересаджувати рослини в горщики. Килимок захищає поверхню стола, а ґрунт і частини рослин, які падають під час роботи, можна потім легко зібрати на етапі прибирання. Килимок для догляду за рослинами виготовлено з водовідштовхувальної тканини, яка легко очищується. Після використання килимок можна скласти, щоби заощадити місце для його зберігання.