Акумуляторний перфоратор Dnipro-M DHR-200 (без АКБ и ЗП) ДНІПРО-М

Артикул: 81660000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
1530 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Акумуляторний перфоратор DHR-200 – легкий та мобільний перфоратор, з вагою як в шуруповерта, дозволить з найвищим комфортом використовувати його в легких монтажних роботах, буріння бетону та цегли до 10 мм, під час ремонту, встановлення меблів та приладів. Найкраще рішення для буріння отворів для дюбелів 6 та 8 мм.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Продуктивна робота з різними матеріалами та достатня сила удару в 1.5 Дж забезпечується двигуном нового покоління RS-770, який має збільшену потужність та продуктивність, працює з великим крутним моментом та має збільшений термін служби від 5 років. Кількість отворів буріння бетону (бур 8*160 мм, глибина 60 мм) становить: 2 А/г-23, 4 А/г-32, 5 А/г-39.

  КОМФОРТНА РОБОТА
  Зручне виконання різних видів робіт досягається можливістю перфоратора працювати в режимах свердління та свердління з ударом, швидкість зміни режимів відбувається завдяки одному зручному перемикачу.

  ЕРГОНОМІКА
  Робота у важкодоступних місцях та обмеженому просторі виконується легко, завдяки невеликим габаритам інструмента, а прогумована рукоятка додає зручності та надійності хвату.

 • Характеристики
  Діаметр свердління бур: бетон
  Напруга акумулятора
  Сила удару
  Кількість ударів
  Тип перфоратора
  Тип патрону
  Режим свердління

  Режим удару
  Режим свердління з ударом

  Діаметр сверд., сталь
  Діаметр свердління: дерево
  Вага