Акумуляторний перфоратор Dnipro-M DHR-200 BC ULTRA (без АКБ и ЗП) ДНІПРО-М

Артикул: 49132000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
3600 грн
В наличии
 • Описание
  ПОТУЖНІСТЬ
  Акумуляторний перфоратор DHR-200 BC ULTRA здатен виконувати завдання на рівні з мережевим інструментом. Сила удару перфоратора у 2,5 Дж, дозволяє виконувати будь-які монтажні роботи бурами до 22 мм, а швидкість обертання 1420 об/хв є оптимальною для свердління металів та деревини.

  ПРОДУКТИВНА РОБОТА
  Продуктивна робота забезпечується ефективним двигуном безколекторного типу. Двигун має переваги в малому нагрівові, що дозволяє інструменту більше працювати без перерви. Двигун сприяє високому ККД та зменшує розхід заряду батареї до 50%. Перфоратором можна виконувати важчі завдання, адже завдяки безколекторному двигуну він стійкий до перевантажень. Кількість отворів буріння бетону (бур 8*160 мм, глибина 60 мм) становить: 2 А/г-30, 4 А/г-43, 5 А/г- 51.

  ТОЧНІСТЬ
  Швидкість обертання патрона залежить від сили натискання на кнопку. Це дозволяє виконувати точні роботи та проводити свердління на низьких обертах.

  ПІДСВІЧУВАННЯ РОБОЧОЇ ЗОНИ
  Якісне виконання робіт при недостатньому освітленні можливе завдяки оптимальному розташуванню діода в нижній частині рукоятки, що сприяє широкому розсіюванню світла в робочій зоні.

  УДАРНИЙ РЕЖИМ
  Потужність та функціонал перфоратора передбачає виконання демонтажних робіт, руйнування плитки, штукатурки та інших матеріалів, завдяки додатковому ударному режиму.

  ЕРГОНОМІКА
  Компактні розміри та прогумована рукоятка забезпечують комфорт в роботі. Додаткова рукоятка фіксується під будь-яким кутом, що зручно під час роботи в різних просторових положеннях.

 • Характеристики
  Діаметр свердління бур: бетон
  Напруга акумулятора
  Сила удару
  Кількість ударів
  Тип перфоратора
  Тип патрону
  Режим свердління

  Режим удару

  Режим свердління з ударом

  Діаметр сверд., сталь
  Діаметр свердління: дерево
  Вага