Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-120HQ ДНІПРО-М

Артикул: 81654000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
1779 грн
В наличии
 • Описание
  Доступне та практичне рішення
  Акумуляторний дриль-шуруповерт CD-120HQ – функціональний інструмент для швидкого та ефективного закручування і відкручування гвинтів, шурупів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів. Хороше рішення для тих, хто хоче працювати без підключення до електромережі.

  Ресурсний акумулятор
  Дриль-шуруповерт працює до 70 хвилин без підзарядки, що оптимально для більшості побутових робіт. Якщо батарея розрядиться, в комплекті є ще одна – на заміну!
  Потужний та швидкий
  Інструмент має дві швидкості роботи – 450 та 1600 обертів за хвилину, що дозволяє вибрати кращий варіант для пророблення отворів у металі чи деревині.

  Ергономічний та стильний
  Тріскачка дриля має 21 позицію для оптимального підбору навантаження на будь-який матеріал. Тепер можна не боятись, що заготовка зіпсується! Завдяки продуманій конструкції працювати з інструментом легко та комфортно.

  Знімайте та закручуйте що завгодно
  З’ємний патрон не тільки прискорює робочий процес, але й дозволяє використовувати шуруповерт там, де іншим не під силу! Довжина шуруповерта без патрона — всього 155 мм!

  Редуктор та фіксація
  Стабільність та довговічність інструменту забезпечують шестерні редуктора, виготовлені з високолегованої сталі. Кулачковий патрон та функція блокування шпинделя надійно фіксують оснащення.

  Безпека
  Дриль-шуруповерт оснащений системою захисту від перевантаження та перегріву акумулятора, що збільшує його робочий потенціал. Літій-іонна батарея захищена від надмірного зарядження та розрядження, та не має ефекту пам’яті.

 • Характеристики
  Максимальний крутний момент
  Робота на одному заряді
  Вага без патрону/ з патроном
  Діаметр свердління: дерево
  Напруга акумулятора

  Ємність акумулятора
  Кількість швидкостей

  Час заряду акумулятора
  Тип акумулятора
  Ступінь обертального моменту
  Діаметр сверд., сталь
  Матеріал патрона
  Діаметр патрона
  Функція реверс

  Функція удару
  Швидкознімний патрон