Акумуляторна повітродувка Dnipro-M DCB-200 (без АКБ и ЗП) ДНІПРО-М

990 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Акумуляторна повітродувка Dnipro-M DCB-200 – незамінний інструмент будь-якого господаря з широкою сферою застосування. Восени вона може використовуватися для очистки робочих поверхонь від сміття, доріжок, клумб або газонів від опалого листя, сухої трави, а взимку – для прибирання сухого м’якого снігу. І це ще далеко не всі види робіт, в яких можливо використовувати інструмент.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА АВТОНОМНІСТЬ
  Акумуляторна повітродувка поєднує в собі оптимальний об’єм повітряного потоку та його швидкість, яка становить 58 м/с, що дозволяє з легкістю справлятися з поставленими завданнями. До того ж, не потрібно перейматись, що не вистачить заряду акумулятора для прибирання території, адже повітродувка має чудові показники автономності, що дозволяє працювати до 20 хв. без перерви на акумуляторі 2 А/г і до 50 хв на акумуляторі 5 А/г.

  КОМФОРТНА РОБОТА
  Прибирання великих територій не викличе ніяких проблем, тому що вага повітродувки складає 1,2 кг без акумулятора. Це дозволить без втоми тривалий час працювати навіть тендітній жінці. А ще більшого комфорту додає можливість фіксації кнопки ввімкнення – один раз натиснули та працюєте весь час.

  ЗРУЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ
  Акумуляторна повітродувка без проблем може впоратись з роботою навіть у важкодоступних місцях, адже комплектується подовженим патрубком, який завужений на виході, що ще більше пришвидшує потік повітря та дозволяє дістатись важкодоступних місць. До того ж, патрубок легко можна від’єднати одним лише натиском на фіксатор, що дозволить заощадити місце при зберіганні чи транспортуванні.

 • Характеристики
  Напруга акумулятора
  Швидкість повітряного потоку
  З'ємний патрубок

  Регулювання потоку повітря
  Вага