Акумуляторна батарея Dnipro-M BP-260 6,0 Аг ДНІПРО-М

Артикул: 97542000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
1998 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Акумуляторна батарея Dnipro-M BP-260 – акумуляторна Li-Ion батарея з напругою 20 V і ємністю 6 А/ч. Завдяки своїм ємнісним показниками і чудовій автономності вона дозволяє проявити ресурс інструменту на всі 100% і виконати професійні завдання, не зупиняючись. Варто відзначити, що батарея сумісна з будь-яким 20 V акумуляторним інструментом Dnipro-M.

  Тип акумулятора
  Живлення акумулятора забезпечують 15 Li-Ion елементів, які мають ряд переваг: відсутність «пам’яті заряду», що дозволяє заряджати акумулятор в будь-який час, максимальна потужність, навіть за низького показнику заряду, і підвищений ресурс використання – до 400 циклів заряду/розряду акумулятора.

  Захист
  Акумулятор BP-26S додатково до всіх переваг має 3 ряди захисту:
  ● від перезарядки – коли заряд батареї максимальний, процес подачі струму припиняється;
  ● від розряджання – коли заряд батареї мінімальний, інструмент відключається автоматично і робота двигуна припиняється;
  ● від перегріву – коли температура батареї стане критично високою, інструмент відключається автоматично і робота двигуна припиняється.

  Індикатор заряду
  Для ще більшої зручності використання і контролю на корпусі акумуляторної батареї передбачений індикатор рівня заряду – оператор з легкістю натиснувши на кнопку індикатора зможе перевірити кількість заряду, який залишився.

  Сумісність
  Батарея призначена для тривалого використання інструменту і найкраще підходить для роботи з шуруповертом CD-200BC, КШМ DGA-200 і DGA-200BC, перфоратором DHR-200BC і шабельною пилою DRS-200.

 • Характеристики
  Модель
  Напруга акумулятора

  Максимальна напруга
  Ємність акумулятора
  Кількість елементів

  Індикатор заряду батареї

  Захист від перегріву

  Захист від перерозряду

  Захист від перезаряду

  Вага