Акумуляторна батарея Dnipro-M BP-220 2 А/г ДНІПРО-М

Артикул: 49135000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
855 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Акумуляторна батарея Dnipro-M BP-220 – акумуляторна Li-Ion батарея напругою 20 V та ємністю 2 А/г. Завдяки своїм ємнісним показникам та чудовій автономності, вона дозволяє виконати побутові завдання, без перерви на відпочинок. Батарея сумісна з будь-яким 20 V акумуляторним інструментом Dnipro-M, навіть безколекторним.

  ТИП АКУМУЛЯТОРА
  Живлення акумулятора забезпечують Li-Ion елементи, що надають батареї ряд переваг: відсутність «пам’яті заряду», що дозволяє заряджати акумулятор в будь-який час, максимальна потужність, навіть за низького показника заряду та підвищений ресурс використання – до 400 циклів заряджання/розряджання акумулятора.

  ЗАХИСТ
  Акумулятор BP-220 додатково до всіх переваг має 4 ряди захисту:
  ● від перезаряджання – коли заряд батареї максимальний, процес подачі струму припиняється;
  ● від перерозряджання – коли заряд батареї мінімальний, інструмент відключається автоматично та робота двигуна припиниться;
  ● від перегріву – коли температура батареї стане критично високою, інструмент відключається автоматично та робота двигуна припиниться;
  ● від короткого замикання.

  ЕРГОНОМІКА
  Невелика вага акумулятора надає ще більшої ергономіки інструменту та дозволяє тривалий час працювати без втоми. З додаткових особливостей акумулятор має повне гумове покриття, що сприяє більшій стійкості інструменту на поверхні та виключає можливість ковзання в руках оператора.

  ІНДИКАТОР ЗАРЯДУ
  Для ще більшої зручності користування та контролю на корпусі акумуляторної батареї передбачений індикатор рівня заряду – оператор з легкістю натиснувши на кнопку індикатора зможе перевірити кількість заряду, яка залишилась.

 • Характеристики
  Модель
  Напруга акумулятора

  Ємність акумулятора
  Індикатор заряду батареї

  Захист від перегріву

  Захист від перерозряду

  Захист від перезаряду

  Вага