АКСЕСУАРИ ДО ЕЛЕКТРОРІЗІВ

Отображение 1–12 из 14 результатов
18046 грн

Алмазна ланцюг Husqvarna ELC45 Алмазна ланцюг Husqvarna ELC45 — ланцюги ELC призначені для професійних користувачів, які за свої гроші хочуть отримати високу якість і відмінні характеристики. Модель ELC 45 — універсальна ланцюг для бетону з твердим або м’яким наповнювачем.

18046 грн

Алмазна ланцюг Husqvarna ELC70 Алмазна ланцюг Husqvarna ELC70 — ланцюги ELC призначені для професійних користувачів, які за свої гроші хочуть отримати високу якість і відмінні характеристики. Модедль ELC 70 — для м’яких абразивних будівельних блоків.

22449 грн

Алмазна ланцюг Husqvarna PXC45 Алмазна ланцюг Husqvarna PXC45 — універсальна ланцюг для бетону з твердим або м’яким наповнювачем. Висока продуктивність, що поєднується з дуже широким діапазоном можливих застосувань, робить ланцюг PXC 45 унікальною.

14264 грн

Алмазна ланцюг Husqvarna SLC45 Алмазна ланцюг Husqvarna SLC45 — універсальна ланцюг для бетону з твердим або м’яким наповнювачем. Ланцюг ідеальна для користувачів, яким вона потрібна час від часу.

2182 грн

Бак для води Husqvarna з шлангом Бак для води Husqvarna з шлангом — обладнаний насосом для подачі води під тиском призначений для автономної подачі води під час різання бензорізом, алмазними коронками, штроборізи і ін. Вміщає 15 літрів, в комплекті шланг 3 метри. Комплект поставки: Шланг — 3 метри Показати особливості моделі …

17590 грн

Візок бензорізу Husqvarna KV 750 з баком для води Візок бензорізу Husqvarna KV 750 з баком для води — призначена спеціально для ручних бензинових різьбярів Husqvarna. Швидко фіксуються кріплення дозволяють легко кріпити різьбяр; легка настройка глибини різання. Використовуючи візок, легко різати по прямій або кривій лінії, а також поблизу стін і бордюрів. Візок відрізняються компактним дизайном, легко складаються і транспортуються. Особливості моделі: Обмежувач глибини — обмежувач глибини з плавним регулюванням дозволяє легко встановлювати точну глибину різання (KV 960 / KV 750). Бічна регулювання коліс — бічна регулювання дозволяє різати і по прямій і криволинейно. Швидка установка — модель K 960 дуже просто встановлюється на візку KV 960 за допомогою простого і швидкого кріплення. Задня рукоятка з оновленою конструкцією — конструкція задньої рукоятки змінена — м’яка вставка забезпечує краще захоплення рукою і полегшує використання стегна в якості опори. Кришка горловини перенесена на праву сторону, що полегшує процес зправкі паливом; придушення вібрації стало ще ефективніше за рахунок регулювання передньої пружини. Швидко фіксуються утримувачі дозволяють легко кріпити різьбярі на візок. Ефективна система управління глибиною різання полегшує регулювання і повернення до попередньої установки. Просте регулювання бокового зміщення дозволяє різати і по прямій і криволинейно. Колеса можуть зміщуватися в бічному напрямку, що дозволяє здійснювати різання поблизу стін і бордюрів тротуару. Легко складаються і транспортуються. Застосування: Асфальт Прокладка кабелів Показати особливості моделі …

17942 грн

Візок бензорізу Husqvarna KV 970/1260 з баком для води Візок бензорізу Husqvarna KV 970/1260 з баком для води — призначена спеціально для ручних бензинових різьбярів Husqvarna. Швидко фіксуються кріплення дозволяють легко кріпити різьбяр; легка настройка глибини різання. Використовуючи візок, легко різати по прямій або кривій лінії, а також поблизу стін і бордюрів. Візок відрізняються компактним дизайном, легко складаються і транспортуються. Особливості моделі: Обмежувач глибини — обмежувач глибини з плавним регулюванням дозволяє легко встановлювати точну глибину різання (KV 960 / KV 750). Бічна регулювання коліс — бічна регулювання дозволяє різати і по прямій і криволинейно. Швидка установка — модель K 960 дуже просто встановлюється на візку KV 960 за допомогою простого і швидкого кріплення. Швидко фіксуються утримувачі дозволяють легко кріпити різьбярі на візок. Ефективна система управління глибиною різання полегшує регулювання і повернення до попередньої установки. Просте регулювання бокового зміщення дозволяє різати і по прямій і криволинейно. Колеса можуть зміщуватися в бічному напрямку, що дозволяє здійснювати різання поблизу стін і бордюрів тротуару. Легко складаються і транспортуються. Застосування: Асфальт Прокладка кабелів Показати особливості моделі …

1292 грн

Інструмент ломик Husqvarna Cut -n-Break

4684 грн

Насадка для видалення пилу Husqvarna для До 3000Vac Насадка для видалення пилу Husqvarna для До 3000Vac — насадка для Електрорізчик Husqvarna K 3000 VAC це спеціальна система видалення пилу, яка дозволяє здійснювати різання без води і пилу, що робить даний різьбяр лідером на своєму ринку.

178 грн

Ремкомплект для для ланок ланцюга Husqvarna Ремкомплект для для ланок ланцюга Husqvarna

653 грн

Ремкомплект для сегментів ланцюга Husqvarna Ремкомплект для сегментів ланцюга Husqvarna

6462 грн

Транспортувальний ящик Husqvarna для К1260, К970 Транспортувальний ящик Husqvarna для К1260, К970 — транспортувальні ящики дозволяють не тільки забезпечити захист інструментів і оснастки, а й полегшити перевезення обладнання з об’єкта на об’єкт. Ящики досить місткі для розміщення машин, ріжучих дисків, невеликих аксесуарів і засобів індивідуального захисту. Ящики виготовлені з фанери, а кромки і кути ящиків посилені металевими елементами.