Аксесуари для електрорізів

Отображение 1–12 из 16 результатов
18046 грн

Алмазна ланцюг Husqvarna ELC45 Алмазна ланцюг Husqvarna ELC45 — ланцюги ELC призначені для професійних користувачів, які за свої гроші хочуть отримати високу якість і відмінні характеристики. Модель ELC 45 — універсальна ланцюг для бетону з твердим або м’яким наповнювачем.

18046 грн

Алмазна ланцюг Husqvarna ELC70 Алмазна ланцюг Husqvarna ELC70 — ланцюги ELC призначені для професійних користувачів, які за свої гроші хочуть отримати високу якість і відмінні характеристики. Модедль ELC 70 — для м’яких абразивних будівельних блоків.

22449 грн

Алмазна ланцюг Husqvarna PXC45 Алмазна ланцюг Husqvarna PXC45 — універсальна ланцюг для бетону з твердим або м’яким наповнювачем. Висока продуктивність, що поєднується з дуже широким діапазоном можливих застосувань, робить ланцюг PXC 45 унікальною.

14264 грн

Алмазна ланцюг Husqvarna SLC45 Алмазна ланцюг Husqvarna SLC45 — універсальна ланцюг для бетону з твердим або м’яким наповнювачем. Ланцюг ідеальна для користувачів, яким вона потрібна час від часу.

2182 грн

Бак для води Husqvarna з шлангом Бак для води Husqvarna з шлангом — обладнаний насосом для подачі води під тиском призначений для автономної подачі води під час різання бензорізом, алмазними коронками, штроборізи і ін. Вміщає 15 літрів, в комплекті шланг 3 метри. Комплект поставки: Шланг — 3 метри Показати особливості моделі …

17590 грн

Візок бензорізу Husqvarna KV 750 з баком для води Візок бензорізу Husqvarna KV 750 з баком для води — призначена спеціально для ручних бензинових різьбярів Husqvarna. Швидко фіксуються кріплення дозволяють легко кріпити різьбяр; легка настройка глибини різання. Використовуючи візок, легко різати по прямій або кривій лінії, а також поблизу стін і бордюрів. Візок відрізняються компактним дизайном, легко складаються і транспортуються. Особливості моделі: Обмежувач глибини — обмежувач глибини з плавним регулюванням дозволяє легко встановлювати точну глибину різання (KV 960 / KV 750). Бічна регулювання коліс — бічна регулювання дозволяє різати і по прямій і криволинейно. Швидка установка — модель K 960 дуже просто встановлюється на візку KV 960 за допомогою простого і швидкого кріплення. Задня рукоятка з оновленою конструкцією — конструкція задньої рукоятки змінена — м’яка вставка забезпечує краще захоплення рукою і полегшує використання стегна в якості опори. Кришка горловини перенесена на праву сторону, що полегшує процес зправкі паливом; придушення вібрації стало ще ефективніше за рахунок регулювання передньої пружини. Швидко фіксуються утримувачі дозволяють легко кріпити різьбярі на візок. Ефективна система управління глибиною різання полегшує регулювання і повернення до попередньої установки. Просте регулювання бокового зміщення дозволяє різати і по прямій і криволинейно. Колеса можуть зміщуватися в бічному напрямку, що дозволяє здійснювати різання поблизу стін і бордюрів тротуару. Легко складаються і транспортуються. Застосування: Асфальт Прокладка кабелів Показати особливості моделі …

17942 грн

Візок бензорізу Husqvarna KV 970/1260 з баком для води Візок бензорізу Husqvarna KV 970/1260 з баком для води — призначена спеціально для ручних бензинових різьбярів Husqvarna. Швидко фіксуються кріплення дозволяють легко кріпити різьбяр; легка настройка глибини різання. Використовуючи візок, легко різати по прямій або кривій лінії, а також поблизу стін і бордюрів. Візок відрізняються компактним дизайном, легко складаються і транспортуються. Особливості моделі: Обмежувач глибини — обмежувач глибини з плавним регулюванням дозволяє легко встановлювати точну глибину різання (KV 960 / KV 750). Бічна регулювання коліс — бічна регулювання дозволяє різати і по прямій і криволинейно. Швидка установка — модель K 960 дуже просто встановлюється на візку KV 960 за допомогою простого і швидкого кріплення. Швидко фіксуються утримувачі дозволяють легко кріпити різьбярі на візок. Ефективна система управління глибиною різання полегшує регулювання і повернення до попередньої установки. Просте регулювання бокового зміщення дозволяє різати і по прямій і криволинейно. Колеса можуть зміщуватися в бічному напрямку, що дозволяє здійснювати різання поблизу стін і бордюрів тротуару. Легко складаються і транспортуються. Застосування: Асфальт Прокладка кабелів Показати особливості моделі …

1292 грн

Інструмент ломик Husqvarna Cut -n-Break

4684 грн

Насадка для видалення пилу Husqvarna для До 3000Vac Насадка для видалення пилу Husqvarna для До 3000Vac — насадка для Електрорізчик Husqvarna K 3000 VAC це спеціальна система видалення пилу, яка дозволяє здійснювати різання без води і пилу, що робить даний різьбяр лідером на своєму ринку.

178 грн

Ремкомплект для для ланок ланцюга Husqvarna Ремкомплект для для ланок ланцюга Husqvarna