Аератори

Відображаєтся 1–12 з 17 результатів
1619 грн 1457 грн

Аксесуари для електричних газонних аераторів

В якості аксесуару для електричних газонних аераторів, GARDENA пропонує травозбірник, куди, безпосередньо в процесі косіння, можуть поступати трава, бур’яни та мох.

6099 грн 4299 грн

Догляд за газоном круглий рік – акуратно і ефективно

Електричний газонний аератор GARDENA ES 500 дозволяє акуратно видаляти мох і відмерлу траву з газону, що запобігає повторному росту моху і покращує засвоєння грунтом повітря, вологи і поживних речовин. Зносостійкі пружини із загартованої неіржавіючої сталі прочісують газон і ефективно видаляють відмерлу траву, бур’яни і мох.

4770 грн

Інтенсивний догляд за Вашим газоном – потужність і тривалий ефект

Електричний аератор GARDENA EVC 1000 дозволяє аккуратно видалити мох та відмерлу траву, що покращує засвоєння грунтом повітря, вологи та живильних речовин. Загострені паралельні леза із спеціально загартнованої оцинкованої нержавіючої сталі на міліметри проникають у грунт газону, видаляючи суху траву і солому.

5699 грн

4499Легкий, тихий, ідеально підходить для газонів середнього розміру. Ергономічна рукоятка для зручної роботи. Оптимальне повітряне охолодження двигуна через збільшені отвори.

6149 грн

За допомогою електричного скарифікатора STIHL RLE 240 можна з легкістю оздоровлювати невеликі газони – 2-в1. Тихий і економічний електродвигун дозволяє вичісувати мох і залежалий шар сухої трави.

6899 грн

Легкий електричний скарифікатор з робочою шириною 38 см, функціональністю 2-в-1 і легкої заміною ножів. Легке регулювання робочої глибини і потужний двигун дозволяють ефективно видаляти солому і мох з газону. Компактний дизайн і складні руків’я забезпечують легкість транспортування і зберігання. З такими особливостями, як інтуїтивно зрозуміла панель управління, травосбірник і відсутність шкідливих викидів, цей скарифікатор стане відмінних помічником для догляду за вашим газоном.

10549 грн

Легкий акумуляторний скарифікатор з функціональністю 2-в-1 і легкою заміною ножів. Легке регулювання робочої глибини і потужний двигун дозволяють ефективно видаляти солому і мох з газону. Робоча ширина 38 см і установка двох акумуляторів для збільшеного часу роботи. Компактний дизайн і складні руків’я забезпечують легкість транспортування і зберігання.