Мотор човновий Vitals Professional LM 391-4a (редуктор + двигун)

Артикул: 119287 Категория:
Бренд: VITALS
5400 грн
В наличии
 • Описание

  Опис мотора човнового Vitals Professional LM 391-4a

  Човновий мотор Vitals Professional LM 391-4A — це сучасний високоякісний рушій для плавзасобів.

  Агрегат оснащений бензиновим чотиритактним двигуном повітряного охолодження. Має верхнє розташування двигуна.

  Човновий мотор Vitals Professional LM 391-4a може використовуватися на човнах з навісним і стаціонарним транцем. Має стандартну довжину ноги, тому підходить під всі транці надувних човнів.

  Мотор лодочный Vitals Professional LM 391-4a

  Мотор лодочный Vitals Professional LM 391-4a

  Потужний компактний двигун

  Чотиритактний двигун виготовлений з високоякісної комплектації. Завдяки високим обертам при порівняно невеликому робочому об’ємі 38 см3 має чималу потужність — 1,36 к.с. Висока частота обертання також сприяє зменшенню вібраційного навантаження на конструкцію човна.

  Хромоване покриття стінок циліндра дає тривалий термін його служби. Важлива перевага чотиритактного мотора – застосування чистого бензину, як пального. Немає потреби його змішувати з оливою. Це унеможливлює помилки, що трапляються під час приготування паливної суміші, а також спрощує підготовку до роботи, дає більш чистий вихлоп. Чотиритактний двигун простий у використанні, має низький рівень шуму.

  Відцентрова система змащування

  Завдяки відцентровій системі змащування має високий моторесурс. Відцентрова система змащення циліндра і клапанів створює «оливний туман», що заповнює простір і змащує всі точки й поверхні, де є тертя.

  Мотор лодочный Vitals Professional LM 391-4a

  Мотор лодочный Vitals Professional LM 391-4a

  Якісний карбюратор і фільтр

  Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну за складом паливну суміш. Поролоновий повітряний фільтр на вході в карбюратор проводить тонку очистку повітря та добре захищає двигун від абразивних часток.

  Швидкий старт

  Попередній насос (праймер) дає змогу перед запуском підкачати паливну суміш в карбюратор і таким чином прискорити старт.

  Мотор лодочный Vitals Professional LM 391-4a
  Мотор лодочный Vitals Professional LM 391-4a

  Редуктор і гвинт

  Механізм, що передає обертання на гвинт, характеризується міцністю й довговічністю. Передавальне число редуктора 3:2 дає оптимальне співвідношення між швидкістю обертання гвинта діаметром 180 мм і навантаженням на двигун. Це гарантує довгу безвідмовну роботу та низьку витрату палива.

  Просте, зручне керування

  Кермування здійснюється поворотом румпеля. Конструкція підвісу дає велику свободу кермування: двигун можна обертати на 360°.

  Ручка газу (керування подачею палива) розташована безпосередньо на румпелі).

  Човновий мотор Vitals Professional LM 391-4a має сучасний дизайн та оптимальні робочі характеристики. Простий у користуванні та обслуговуванні. Завдяки використанню сучасних розробок, кращих світових технологій, характеризується довговічністю та зносостійкістю частин і деталей. На мотор встановлений гарантійний термін 60 місяців.

  Мотор лодочный Vitals Professional LM 391-4a

 • Характеристики
  Тип двигуна
  Робочий об`єм двигуна, см3
  Потужність, к.с.
  Об’єм паливного бака, л
  редуктор
  Двигун