Мотокоса Vitals BK 3108-4a

Артикул: 148727 Категория:
Бренд: VITALS
3203 грн
В наличии
 • Описание

  Опис мотокоси Vitals BK 3108-4a:

  Мотокоса Vitals BK 3108-4a — зручний садовий інструмент. За його допомогою можна косити траву, бур’ян, підрізати чагарник і навіть зелені гілки молодих дерев. Зручна для обкошування дерев, кущів, парканів, стінок, стовпів. Діаметр скошування ліскою — 430 мм — на 10 мм більше, ніж у багатьох аналогічних інструментів.

  Коса зібрана із високоякісних комплектування й матеріалів, з дотриманням високих норм контролю якості. Завдяки цьому мотокоса має високу надійність і може експлуатуватися тривалий час.

  Широкий набір пристосувань і технічних рішень підвищує комфорт роботи оператора.

  Мотокоса Vitals BK 3108-4a — найдоступніша чотиритактна бензокоса в асортименті ТМ Vitals! Гарантійний термін становить 36 місяців.

  Потужний і надійний чотиритактний двигун

  Мотокоса оснащена чотиритактним двигуном з робочим об’ємом 31,0 см3. Він простий у використанні, розвиває потужність 800 Вт (1,1 к. с.) за частоти обертання 6500 об/хв. У чотиритактного двигуна нижче, ніж у двотактних, рівень шуму, менше вібрацій, більший моторесурс.

  Насос попереднього підкачування (праймер) дає змогу перед запуском підкачати паливо в карбюратор і завдяки цьому прискорити старт.

  Паливо — чистий бензин

  Важлива перевага чотиритактного мотора — застосування в якості пального чистого бензину. Його не треба змішувати з оливою. Це виключає помилки, які бувають при приготуванні паливної суміші, а також спрощує підготовку до роботи, забезпечує більш чистий вихлоп.

  Комфорт і безпека оператора

  Мотокоса укомплектована зручними ергономічними руків’ями. Одне з руків’їв подовжене — задля більшого замаху. Обидва покриті м’яким еластичним матеріалом. Їх взаємне розташування регулюється. Вони фіксуються на штанзі зручним і надійним кріпленням.

  Великий пластиковий кожух захищає оператора від травм у разі відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив різальний інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини ліски.

  Матеріали і технічні рішення забезпечують міцність, довговічність та економічність

  Хромоване покриття стінок циліндра гарантує тривалий термін його служби. Відцентрова система змащення циліндра і клапанів створює «масляний туман», який заповнює простір і змащує всі точки і поверхні, де є тертя.

  Високоякісний карбюратор оптимально дозує компоненти паливно-повітряної суміші і забезпечує надійну, економічну роботу двигуна.

  Механізм, що передає обертання на різальний інструмент, характеризується міцністю та довговічністю. У ньому застосований металевий вал. Верхній редуктор передачі оснащений двома підшипниками. Нижній має посилену конструкцію і оснащений тавотницею (прес-маслянкою). Завдяки цьому процес змащення редуктора швидкий і не потребує розкриття механізму.

  Вал силової передачі поміщений в нерозбірну алюмінієву штангу діаметром 28 мм. Вона забезпечує добру жорсткість конструкції, захищає вал від перекосів, ударів, забруднень.

  Багата комплектація

  До комплекту постачання входять:

  — 3-зубчастий ніж;

  — 40-зубчастий різальний диск;

  — 2 шпулі, заправлені ліскою;

  — 2 запасних мотка ліски;

  — тюбик мастила для редуктора;

  — професійна ранцева жилетка;

  — набір інструментів у тканинному мішечку.

  Відеоогляд мотокосы Vitals BK 3108-4a:

 • Характеристики
  Тип палива
  Робочий об`єм циліндра, см3
  Потужність, кВт/к.с.
  Максимальна частота, об/хв
  Об’єм паливного бака, л
  Діаметр ліски, мм

  Диаметр штанги, мм