Мотокоса Vitals Master BK 5228a

Артикул: 147274 Категория:
Бренд: VITALS
3128 грн
В наличии
 • Описание

  Опис мотокоси Vitals BK 5228a:

  Мотокоса Vitals Master BK 5228a — це напівпрофесійний інструмент. Добре годиться для боротьби з густими заростями трави або чагарників, заготівлі сіна. Може скошувати стебла товщиною до 20 мм. Її застосовують на ділянках з рівним або складним рельєфом, у важкодоступних місцях, а також на схилах. Зручна для обкошування дерев, кущів, парканів, стінок, стовпів. Діаметр скошування ліскою — 430 мм — на 10 мм більше, ніж у багатьох аналогічних інструментів напівпрофесійного класу.

  Коса зібрана з високоякісних комплектування й матеріалів, з дотриманням високих норм контролю якості. Завдяки цьому мотокоса Vitals Master BK 5228a має високу надійність і може експлуатуватися тривалий час.

  Широкий набір пристосувань і технічних рішень підвищує комфорт роботи оператора.

  На мотокосу Vitals Master BK 5228a встановлений гарантійний термін 36 місяців.

  Потужний надійний двигун

  Мотокоса оснащена двотактним двигуном з робочим об’ємом 52,0 см3. Він розвиває потужність 1400 Вт (1,9 к. с.) за частоти обертання 6500 об/хв. Запас потужності дає змогу  використовувати в якості ріжучого інструменту шпулю з ліскою 2,4 мм, 3-пелюстковий ніж або 40-зубчастий диск з нержавіючої сталі.

  Полегшений запуск

  Ручний стартер мотокоси Vitals Master BK 5228a оснащений інерційною  пружиною. Вона полегшує запуск мотора.

  Насос попереднього підкачування (праймер) дає змогу перед запуском підкачати паливну суміш в карбюратор і завдяки цьому прискорити старт.

  Комфорт і безпека оператора

  Мотокоса укомплектована зручними ергономічними руків’ями. Одне з руків’їв подовжене — задля більшого замаху. Обидва покриті м’яким еластичним матеріалом. Їх взаємне розташування регулюється. Посилене кріплення руків’їв забезпечує їх надійну фіксацію і зручність в роботі.

  Великий пластиковий кожух захищає оператора від травм у разі відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив різальний інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини ліски.

  Матеріали і технічні рішення забезпечують міцність, довговічність та економічність

  Застосований на мотокосі поролоновий повітряний фільтр очищає повітря і захищає двигун від абразивних частинок. Хромоване покриття стінок циліндра гарантує тривалий термін його служби.

  Механізм, що передає обертання на різальний інструмент, характеризується міцністю та довговічністю. У ньому застосований металевий вал. 

  Верхній редуктор передачі оснащений двома підшипниками. Нижній має посилену конструкцію, розрахований на тривалу роботу й високі навантаження. Оснащений тавотницею (прес-маслянкою); завдяки цьому процес змащення редуктора швидкий та не потребує розкриття механізму.

  Вал силової передачі поміщений в нерозбірну алюмінієву штангу діаметром 28 мм. Вона забезпечує добру жорсткість конструкції, захищає вал силової передачі від перекосів, ударів, забруднень.

  Високоякісний карбюратор точно дозує компоненти паливно-повітряної суміші і забезпечує економне витрачання палива.

  Багата комплектація

  До комплекту постачання входять:

  — 3-зубчастий ніж;

  — 40-зубчастий різальний диск;

  — 2 шпулі, заправлені ліскою;

  — 2 запасних мотка ліски;

  — тюбик мастила для редуктора;

  — покращена ємність для приготування паливної суміші;

  — окуляри-маска;

  — професійна ранцева жилетка;

  — набір інструментів у тканинному мішечку.

 • Характеристики
  Робочий об`єм циліндра, см3

  Потужність, кВт/к.с.
  Максимальна частота, об/хв
  Об’єм паливного бака, л

  Діаметр ліски, мм

  Диаметр штанги, мм